Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Létezik, hogy a vetélés után...

Létezik, hogy a vetélés után 4héttel halvány pozitívat teszteljek? Ez még a vetélésből maradt, vagy jelenthet újjabb terhességet?

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonlóban? Mi lett a vége?
2013. júl. 30. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5 hetesen elvetéltem, semmi extra nem volt simán csak 1 hét késéssel megjött a mensim. Következő hónapban terhes lettem, vele is véreztem, de meg maradt, viszont 12. hétig csak feküdhettem. függ, hogy hány hetes babát veszítettél el és, hogy volt e műtét. Ha ilyen sima vetélésed volt akkor lehetséges, hogy megint babás vagy, de elképzelhető, hogy esetleg vele is elvetélsz, vagy hogy lesznek problémák. Javaslom a dokit minél előbb, már 6. hét előtt is , hogy megnézze ez új baba vagy még a régiből maradt valami. Jó helyen tapad-e, és elég vastag e méhed, hogy az új babát megtarthasd. A legjobbakat kívánom!
2013. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál!

Nekem a 9.héten nem láttak szívhangot és rá két nappal megműtöttek.

A doki azt mondta hogy két hetet várjunk a nemi élettel és ő nem korlátoz minket az újabb baba várásban. Csak szedjek folsavat, terhesvitamin és magne B6-ot

Csak azért érdekelne hogy az első babámból maradt e még hcgt jelzi a teszt mert akkor addig amíg ez jelen van a szervezetemben bizti nem leszek terhes ugye?

2013. júl. 30. 16:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, hogy 4 hét múlva is még annyi HCG legyen a szervezetedben amit teszt is kimutat. Mikor mész vissza a dokihoz, mert ha még mindig van hcg a szervezetedben akkor elképzelhető, hogy nem pucoltak ki rendesen. Tudom, hogy lassan űrül, de szerintem már nem szabadna lennie.
2013. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak a jövőhét hétfőre kaptam időpontot. Szerinted baj lehet???????
2013. júl. 30. 16:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza orvoshoz, azért 4 hét múlva pozitív teszt...szóval én úgy gondolom,hogy van esély a babára!
2013. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem értek hozzá, de én azt gondolom, hogy szerintem nem túl jó. Ha nincs görcsöd meg ilyesmi, akkor majd hétfőn kiderül. Nem akarlak ijesztgetni, és tényleg nem értek hozz, szerény ismereteimből én azt gondolom nem jó, de ki vagyok én, hogy ezt megállapítsam?! Biztosan nem lesz gond, talán csak túl jó tesztet használtál, vagy nem is HCG-t jelent csak szellem csík van rajta.
2013. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Csinálok két nap múlva is egyet, ha erősödik akkor lehetséges a baba!?

De ha nem akkor az előzőből maradt ugye? Kicsit meg vagyok ijedve és nem a terhesség miatt mert most az lenne a legnagyobb gyógyírem a fájdalmamra hanem attól, mert félek hogy baj van!

2013. júl. 30. 17:03
 8/17 A kérdező kommentje:

X-epil teszt maradt még itthon és azt lőttem el. Ez mutatta a leghamarabb a babócámat és nagyon megbízom benne. Nem szellem csík mert egyből kijött és bár már megszáradt de még mindig szépen látszik.

Nem kell fény felé tartani és forgatni!

2013. júl. 30. 17:06
 9/17 anonim ***** válasza:

Négy hét alatt ki kellett ürülnie a hCG-nek. Én is vetéltem, négy hét múlva nem hogy hCG nem volt a szervezetemben, de rendesen menstruáltam. Sőt, hCg már két héttel a vetélésem után sem volt kimutatható.


Ha rendben lezajlott a műtét és a kontroll vizsgálaton sem találtak semmilyen szövődményt, akkor semmiképpen sem hiszem azt, hogy az előző terhességedből maradt volna meg a hormon a szervezetedben.


Tehát én esélyesebbnek tartom, hogy ismét teherbe estél. Csinálj két nap múlva ismét tesztet és ha erősödik, akkor bizony szépen fejlődő terhességed van :)

Ja, és gyere a fejleményekkel.

2013. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Két nap múlva tesztelek azért még egyet. Kicsit aggógom, de remélem nincs semmi baj!

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat és ha már tudok valamit akkor bizti megírom.

Leghamarabb hétfőn megyek a dokimhoz.

2013. júl. 30. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!