Mi okoz vetélést?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

bármi, a legtöbb estben ki sem derül, hogy mi okozta

genetikai eltérés, betegség akár az anya akár a magzat részéről, rossz helyen megtapadás, fertőzés stb.

2013. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van bármi okozhat vetélést. (emelés, genetikai rendellenesség, rossz tapadás, fertőzés, nem felkészült szervezet, hormon zavar stb.) Valamint egy erősen kapaszkodó babával bármit is csinál az ember akkor is bent marad, egy rosszul kapaszkodó babát viszont hiába próbálnak marasztalni akkor is menni fog. Nincs praktika se a biztos vetélésre sem a biztos maradásra.
2013. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármi okozhat vetélést, de igazából semmi sem.

Furcsa paradoxon, de ahogy már az egyik válaszoló írta: egészséges babát kirobbantani sem lehet. Egészségtelen, vagy rosszul megtapadó babát pedig egy kisebb huppanás is megindíthat.

Általában amúgy genetikai probléma okoz vetélést, legalábbis a dokim ezzel "vigasztalt", amikor 7 hetesen elveszítettem a babánkat.

2013. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A sárgatest hormon hiánya. Érdemes megnézetni!
2013. aug. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is genetikai problémát mondtak...

Kérdezőnek: progeszteron szintet terhesség előtt (!) néznek, alatta már nem lehet (nincs értelme), megkérdeztem.

2013. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Stressz is okozhatja!
2013. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!