Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek mennyire fájt a méhtágítás?

Kinek mennyire fájt a méhtágítás?

Figyelt kérdés
Kaptatok fájdalomcsillapítót?

2013. aug. 14. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.biztos a laminarias tàgitásra gondolsz,igaz?nagyon féltem,de olyan volt mint egy ràkszűrés...kb.2 perc.sokal rosszabbra gondoltam ne félj!
2013. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, arra gondoltam. Köszi
2013. aug. 14. 12:20
 3/5 _mangó_ válasza:

Szia.

Ne haragudj akkor en ellenpelda leszek.

25 eves vagyok es a 11.heten volt egy vetelesem, nekem is kellett tagitas mutetet megelozo este. En alig birtam ki nagyon fajt, nem kellemetlen volt. Elottem egy 17 eves lany abortusz miatt szinten tagitot kapott, nem akarlak elrettenteni de o el is ajult es 15 percig fektettek az agyon.

Sajnos muszaj kibirni!

Kitartast neked es sajnalom ami veled tortent, remelem minel hamarabb osszejon ujra a baba! ;)

2013. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 15. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt, olyan, mintha 3-4 tűt szúrnának beléd. De nem tart sokáig, kevesebb, mint fél perc, utána pedig semmit nem érzel, nem görcsöl meg semmi.

Ennek ellenére én is majdnem elájultam, de nagyon kedvesek voltak, hoztak széket meg visszakísértek a szobába, de ez NEM az elviselhetetlen fájdalom miatt volt, hanem azért, mert én a vérvételnél is elájulok, leesik a vérnyomásom.

Meg nagyon ki is voltam borulva, soha nem voltam még kórházban azelőtt, féltem a műtéttől meg az altatástól, + nagyon szerettem volna a babát (missed ab volt nekem is), és egész nap bőgtem. Már a betegfelvételnél is, kaptam is nyugtatót, ott is nagyon kedvesek voltak, várakozáson felül. (SOTE II)

2013. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!