Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab :' ( utáni hónapban...

Emese19 kérdése:

Missed ab :' ( utáni hónapban lehet h nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Június végén volt egy missed abom :' ( Voltam kontrollon, azt mondta a doki, h minden oké, lehet próbálkozni újra! Mi bele is vágtunk és rajta is vagyunk az ügyön h újra sikerüljön összehozni a babát (akivel reméljük minden oké lesz és semmi probléma nem lesz) de most meg úgy veszem észre h ebben a ciklusomban nincsen peteérésem (mensi előtt elkezdtem hőmérőzni, és ovu tesztet is csinálok már minden nap 1,5 hete, de semmi), remélem ez csak ebben a ciklusomban fordul elő! De nagyon aggódok h most ez miért van?! Valakinek esetleg van vmi jó tanácsa vagy ötlete?

2013. aug. 19. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez az első hónap missed ab után és szerintem nekem sem volt. Mértem a hőmet és azon nem látszik semmi:(

Remélem a következő hónapban már lesz.

2013. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én nem kezdtem el rögtön mérni missed ab után, kb középidőben kezdtem el, akkor még fent volt a hőm és akkor amikor kellett volna peteérésemnek lenni akkor volt is olyan ovu fájdalom érzésem meg nagyon kevés tojásfehérjeszerű folyásom, ami az ovuláció jele, de negatív lett a tesztem, mondjuk itt sztem már későn teszteltem. Most viszont semmi ilyen nincsen, mondjuk tegnap volt egy kis tojásfehérjeszerű folyás, de minimális mennyiség, viszont a teszt negatív és a hőm is lent van, 36,3-36,2 fok általában. Nem akar emelkedni.

Neked mennyi általában a hőd? Te tapasztaltál vmit ilyesmit?

Nagyon szeretnénk egy pici egészséges babát. :(

2013. aug. 19. 12:24
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem a műtét után egy darabig magasan volt a hőm és fokozatosan esett vissza. Most a ciklus vége felé vagyok az alaphőmnél 36,2-36,3. Nyákot nem figyeltem, de a hőböl adódóan biztos nem volt ovum.

Mi is szeretnék egészséges babát, úgyhogy egy cipőben járunk.

Neked az első mensid rendesen megjött? Ugyanolyan volt mint korábban? Hány napra jött meg?

2013. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nekem mindig pontosan 28 napra szokott régebben megjönni (de ezt sztem a fogamzásgátló állította be), a műtét napján véreztem, akkor annyi volt. Tegnap volt 3 hete h műtét után megjött (31. napra,2 nappal előtte volt rózsaszínes a folyásom, kb 4 napig tartott, 5-6. nap barnázás, mennyiségileg nem igazán tudom megállapítani m előtte mindig tampont használtam, most viszont betétet kellett, de sztem mennyiségileg kb ugyanannyi lehetett.Kontrollon voltál már azóta? Ott mindott neked a dokid?

Igazából nem értem h miért nincs peteérésem, m ez a baba amit sajnos elvesztettünk :( rögtön sikerült

2013. aug. 19. 13:06
 5/14 A kérdező kommentje:
A rózsaszínes folyás kb 1/2-3/4 napig volt csak , utána 4 nap vérzés, 2 nap barnázás
2013. aug. 19. 13:20
 6/14 anonim ***** válasza:

Még nem voltam kontrollon, majd az első vérzés után.

Neked a doki mit mondott, mennyit várjatok a próbálkozással? Csak egy ciklust kell kihagyni?

Kívánom h Nektek is és nekünk is hamar összejöjjön egy egészséges baba:)

2013. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Április 8.án volt laparom..sajnos méhen kívüli volt. Csináltak méhkaparást is a biztonság kedvéért, de nekem 3 hónap (minimum) várakozást mondtak..3 rendes menzi után álltunk újra neki! Előbb nem javasolták a méhem regenerálódása miatt! Voltam kontrolon, és ott áldásukat is adták rá! Egyenlőre ez a 3. hónapunk..remélem összejön hamarosan! Neked nem mondta a dokid h várni kéne min 1 rendes menzit?
2013. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekem is 3 hónapot mondott. Azért csodálkoztam h a kérdezőnek kontroll után azt mondta a doki, h lehet próbálkozni. Ha júni végén volt a műtét, gondolom még csak 1 cikluson lehett túl.
2013. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekem az mondta a dokim (akit nagyon fiatal kora ellenére rengetegen dicsérnek)hogy régen az volt a szokás h 3 hónap de ma már nem kell kivárni a 3 hónapot ha a kontrollvizsgálaton mindent rendben találnak! Azt mondta teljesen felesleges a 3 hónap, m ha a kontrollon minden rendben van a méheddel akkor szabad a pálya!

Köszönöm és én is kívánok NEKED és mindenkinek mielőbbi babásodást, egy egészséges babát!!!

2013. aug. 19. 18:09
 10/14 A kérdező kommentje:
(6-os válaszoló) Neked rendesen van peteérésed? Vagy te nem figyelted még?
2013. aug. 19. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!