Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyi ideig tartana normális...

Mennyi ideig tartana normális esetben a vetélés után a vérzés?

Figyelt kérdés

Elvetéltem sajnos 6-7 hetes terhesen, még július végén.

Voltam orvosnál természetesen, aki úgy látta, hogy nincs szükség beavatkozásra, teljes spontán vetélésem volt. Tehát 2 hétig véreztem és "ürültem". Amikor végre elmúlt a vérzés egy hét után újra elkezdtem vérezni, és azóta is, már 2 hete lassan! Szinte nem is görcsölök, alig érzek valamit, nem is darabos, csak pont annyira, hogy egy nap 1-2 normál betét elég, tehát csak folydogál, de nem és nem akar elmúlni. A doki azt mondta még, hogy ha 14-16 napnál tovább tart, akkor menjek vissza hozzá. Hasonló tapasztalatok? Ez nem menstruáció, mert az már elmúlt volna gondolom. Teljesen megbolondult a szervezetem, és erős hormonális változás is történtek velem.


2013. aug. 23. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
én július közepén vetéltem el 8 hetesen. Engem sem kellett müteni,spontán kiürültem. Nekem a vérzés pontosan 1 hétig tartott. Rá 2 hétre már volt peteérésem,utána 2 hétre meg is jött. Nem tudom Neked miért borult így fel...biztos hogy teljesen kiürültél?
2013. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem, mihamarabb keresd fel a dokit, mert ez már sok.

lehet, mégis szükség lett volna a műtétre, csak nem jól látta esetleg. én a továbbiak miatt, talán kérném az egészségügyi "kaparást" mert utána a következő babánál jobb esélyekkel indulhattok el, és te is biztos lennél benne teljesen kiürültél és a következő baba, nem emiatt megy el. sajnos sok ilyet hallani. kitartás:))))) nekünk missed ab után sikerült és tökéletes lett.

2013. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal egyetértek, hogy vissza kell menni a dokihoz, de azt őszintén szólva nem értem, hogy az "egészségügyi kaparás" vagy nevezzük missed ab miatti műtétnek után miért lennének jobbak az esélyeink.

Az tiszta sor, hogy ha elkerülhetetlen, meg kell csinálni.

De technikailag semmiben nem különbözik az abortusztól, ahol viszont azzal fenyegetőznek, hogy soha többé nem lehet gyereked.

Sajnos én se kerülhettem el, és baromira félek, hogy lesznek következményei, mintha abortusz lett volna. Csak nem önként vállalja az ember ilyenkor.

Mi a különbség?

2013. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 napja elállt végre a vérzésem. A kaparástól én is tartok, mert így is nagyon nehezen estem teherbe. Már van egy kislányom, ő lassan 5 éves, azóta gyakorlatilag védekezés nélkül szeretkeztünk, és csak most jött össze. Tehát tartok így is, hogy mikor lesz az a bizonyos legközelebb, ha lesz egyáltalán.. :(
2013. aug. 27. 20:06
 5/5 anonim válasza:
Szia. Nekem is volt,elég friss,12 hetes voltam,mikor kiderült,hogy nem dobog a kicsi szíve. Vákumos műtét volt,nem mondom,hogy nem fájt,de lelkileg még jobban. Első lett volna. :( Na de a kérdésedhez...én nekem most múlt el kb. 4 napja,a műtét után úgy számoltam,hogy kb. 12-14 napig de nem erősen,néha jött néha nem. Elvileg semmi baj nincs,kiürült. Hormonok megváltoztak.A peteérést eddig meg sem éreztem,most fájt a mellem,éreztem,hogy olyan mintha megjönne. Most elvileg lassan megjön megint.Utána megírom,hogy meddig tartott,és hogy a doki mit mond majd utána(megyek majd vissza vizsgálatra a mensi után,hogy biztos legyek,hogy minden rendben) Szóval írok majd privit :) Kitartás!!
2013. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!