Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vége? Normális válaszokat várnék.

Vége? Normális válaszokat várnék.

Figyelt kérdés
MA voltam orvosnál.aki hozzáteszem egy bunkó barom volt! nem látott életjelenséget.múlthéten egy másik vizsgált akk sem néztünk szivet de nem mondott rosszat.5-6 hetesnek ítélte a babát 15 mm-es petezsákkal..Ennyi volt?meghalt a kicsikém??nincs semmi remény?:(((((( lányok nagyon sokat sírok
2013. nov. 23. 19:01
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Remélem, hogy tévedett!! De nem értelek teljesen, a mai vizsgálaton kerestek szívhangot? Szerintem ha kerestek, de nem hallottak, akor baj van. Bár ne így lenne!!!!
2013. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
nézte nem sokáig mondta h nem látja h mozogna a szíve.hangot nem nézett.nagyon szemét volt:( azt mondta bízzak a szerencdében
2013. nov. 23. 19:06
 3/44 anonim ***** válasza:
77%
Köcsög. Ha csak a látványra hagyatkozott, szerintem van remény. Minél előbb menj el egy másik orvoshoz. Talán magánrendelést találsz vasárnap is nyitva.
2013. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
82%
Szegénykém :( Szurkolok nektek és imádkozok értetek! :)
2013. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Nagyon sajnálom a veled történteket, meg hogy egy ilyen állattal hozott össze a sors! Szerintem keress fel hétfőn egy másik dokit, és az illetékes betegjogi képviselőt! tudom ,hogy nehéz, de próbálj még kicsit kitartani!
2013. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Sziasztok.igen hétfőn megyek egy másikhoz is.annyira félek, hogy tényleg meghalt a picikém.annyira szeretem már most, annyira vártam őt! nem tudom elhinni, én úgy érzem , hogy él! lehetséges ez h vmije eltakarta a szivecskét azért nem láttuk?
2013. nov. 23. 19:15
 7/44 anonim ***** válasza:
52%

Hétfőn menj el másik dokihoz, addig pedig ne idegeskedj, árt a babának. Mert biztos ott van, és él :) Csak erre gondolj :)

Majd írd meg hogy mit mondott a másik doki! :)

2013. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
köszönöm bíztató szavakat csak arra fogok gondolni , hogy ott van.enyhe görcs amúgy az elejétől van!az nem gond?
2013. nov. 23. 19:21
 9/44 anonim ***** válasza:
Az én kislányom egy ilyen csoda. Mensi szerint 6, majd 7 hetesen voltam uh-on. Nem volt szívhang. A doki beutalt a kórházba kérdőjeles missed ab-ra és csodák csodája.. meglett a szívhang. Nem félidőben fogant, hanem több mint egy héttel később. Lehet neked is kisebb. Próbálj pozitívan hozzáállni.
2013. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Hangot ilyenkor még nem is találna, azt géppel generálják a pulzálás ritmusára.

Mindenképp keress egy normális orvost, hátha mégis ott van az a szívműködés. Ha múlt héten csak 5 hetes voltál, most 6, akkor még van remény. Remélem, megmarad.

2013. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!