Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. műtétem lesz. Nem...

Missed ab. műtétem lesz. Nem akarom. Félek. Főleg h egész este bent kell feküdnöm. örökké valóság lesz. Valaki esett át ilyenen? Hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon sajnálom. Kétszer estem át rajta. Fizikailag semmi fájdalmam nem volt, lelkileg annál nagyobb. Vigyél könyvet vagy valamit, mert tényleg lassan megy az idő. Tudom, ilyenkor semmi kedve az embernek sem olvasgatni, sem màshoz, de hátha jobban telik az idő. Sok erőt kívánok neked!
2013. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.jajj elolvastam h vákuum után még egy éles kanállal is átmennek rajtad.hát köszönöm szépen, úgy h a doki semmit nem lát az ég világon! és ne félj attól h meddő leszel vagy bármi..most aztán már tényleg félek:((
2013. nov. 26. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint. Igen, elég rosszul hangzik, hogy mi fog történni, de ezt bízd az orvosra. Azt meg, hogy meddő lehetsz felejtsd el!!! Nekem màr ugye kétszer volt, mint írtam. És nem akartam fájdítani a szívedet, de most 18 hetes terhes vagyok. Nem lettem meddő!

Kérlek ne sokkold magad még jobban!!

Vigyázz magadra!

2013. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jajj gratulálok!:) vigyázz rá!tudom nem szabad ilyenekre gondolni de az a kanál valami borzasztóan hangzik! csütörtök reggel már túl leszek rajta addigmeg kisírom magam.
2013. nov. 26. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok! Gondolok majd rád így ismeretlenül is! És szurkolok, hogy minnél hamarabb sikerüljön a baba!
2013. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ötször volt ilyenem. Persze csak az elsőnél kellett bentmaradnom, míg tágított a laminária, a többi már egynapos volt, mert az első után szültem. Fizikailag semmi az egész, még amelyiket sürgősen, altatás nélkül csinálták az sem volt vészes. Lelkileg mindegyik után meghaltam egy kicsit.

Tudom, hogy lehet csak szerencsém van, de 5. missed ab. műtét után 2.5 évvel gyönyörű kislányom született, problémamentes terhességből.

2013. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon örülök, remélem én is hasonlóképpen járok majd:)és sajnálom azt az 5öt:(
2013. nov. 26. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!