Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akiknek az első harmadban...

Gabszem kérdése:

Akiknek az első harmadban ment el a babájuk, hanyadik hétben és milyen tünetei voltak? Meddig van a legnagyobb esély rá?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Legnagyobb esély a 12-13. hétig van.

Nekem az 5.-en ment el, nagyon erős görcsök és nagyon erős vérzés kíséretében.

2014. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6ik héten ment el, reggel elmentem wc-re elkezdtem vérezni, elmentem orvoshoz, délután közepes erős görcseim voltak és ömlött belőlem a vér, pár nap múlva elmúlt a vérzés.
2014. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6. hétig van a legnagyobb esély a korai vetélésre, utána ez az esély megint csökken a 8. hét után és ugy 12. hét után szokták azt mondani hogy jóval nagyobb rá az esély hogy megmarad minthogy nem.
2014. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 7. hetes vetélésemet iszonyat görcs és vérzés kísérte. A 11. hetinek semmi jele nem volt, csak az UH-on kaptam a hidegzuhanyt minden előjel nélkül. Nincs általános forgatókönyv sajnos.
2014. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 8. hét végén vetéltem el. Előtte 4 napig barnázás, eleinte csak nagyon kevés, aztán elkezdett erősödni, majd elment a baba.
2014. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 timy333 válasza:
10 hetesen. Pont mennem kellett uh-ra,ahol már nem élt a baba. Nem volt vérzésem. Nem görcsöltem. Semmi panaszom nem volt. Kaptam beutalót a kórházba,másnap műszeresen befejezték.
2014. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első- két-három hónapban könnyebben megszakadhat a terhesség- tessék vigyázni a tünete a görcsölések megszaporodása.


De a többi hónapban is kötelező vigyázni, nem emelni, nem futkározni, nem idegeskedni és eleget pihenni.

2014. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elso 6ik het kornyeken, begorcsoltem es megjott

masodik 7 heten, nem alakult ki szivhang embrio nem fejlodott normalisan. talan annyi jelem volt h nem volt igazan terhes tunetem mint hanyinger emelyges, es az elso kislanyomnal ez nagyon megvolt.

harmadik 8 heten, szivhang elhalt. terhes tuneteim elmultak. hidegzuhany a vizsgalatnal ert. ekkor kertem genetikat Trysomi 15je volt a kicsinek elettel osszeferhetetlen genetikai hiba. Ezutan 2 honapja szuletett egy egeszseges kislanyom. Fel a fejjel minden lehetseges.

2014. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!