Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek volt már szülése...

Akinek volt már szülése beteg/elhalt baba miatt 15-20 hetesen?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem. Hogy indították a szülést? Meddig tartott? Meg várják-e míg teljesen kitágul az ember, vagy itt nem kell, elég 2-3 ujjnyi? Hány napot kellett kórházban lenni? Mennyi idő múlva lehetett újra próbálkozni?

Köszi a válaszokat!


2014. ápr. 18. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az unokahúgomnak volt. 20 hetesen. Infúzióval indították be a szülést. 24 órát tartott. Teljesen ki kellett tágulnia, s a szülés után meg is operálták, kellett egy küretet csinálni. 3 napot volt kórházban, Fél évet kellett várniuk. Ami még gondot okozott, hogy nagyon nehéz volt elapasztani a tejét. Nagyon sajnálom, hogy veled is ez történik. Kitartást, túl leszel rajta, csak legyen végig melletted egy családtag
2014. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. 20 hetes voltam, elöző nap még mozgott a baba, nagyon szörnyű volt.

Infúzióval indították, rendes fájásaim voltak. Nagyon fájt, mindig kérdezték kérek-e epidurálist, de én attól is féltem és nem kértem, aztán annyira fájt már hogy rászántam magam az epire, az annyira ellazított hogy 20 perc múlva megszületett a baba ( ha nem válastom az epit akkor akár 48 óráig is eltarthatott volna, reggel újra kezdték volna a szülés indítást), burokba jött ki minden így nem kellett semmilyen műtét utána csak kimostak. Másnap mehettem haza.

Azt mondják fél év múlva lehet próbálkozni újra, de nekem 2 hónap múlva jött az újjabb terhesség és egy egészséges kislányom lett :).

2014. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. ...és az én babám is élt és ficánkolt, mint a 2-é. Tőlem nem kérdezték az epidurált, de nekem nem is fájt. 3 napig folyt belém az infúzió mire megindult a szülés, kézzel tágítottak végig és a végén szabályosan kirángatták a magzatot belőlem. Én másnap haza jöttem, mert a kismamákhoz raktak vissza a terhespathológiára és nem bírtam. fél év múlva lehetett újra próbálkozni.
2014. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem mult heten tortent meg az elkepzelhetetlen. 29 hetesen elvesztettem a magzatom. Mivel Angliaban elek, itt kellett megszulnom. aznap amikor kiderult, hogy a magzat mar nem el, kaptam egy tablettat, ami beinditja a szulest. Ket nap mulva kellett visszmennem a korhazba. Aznap reggel mar beindultak kisebb fajasok, menstruacios gorcs jellegu erosseggel 10 percenkent. A korhazban aztan megvizsgaltak es csak 1 cm-re voltak kitagulva. Felhelyeztek egy masik tablettat, kozvetlenul a mehszajhoz. Eredetileg ennek kb 6 ora kellett volna beinditani a szulest. Nekem 3 ora 15 perc mulva megszuletett a magzatom. Hogy mennyire voltam kitagulva tk nem tudom, mert olyan gyorsan jatszodott le a dolog. a fertozesveszely miatt engem meg egy napig bent tartottak es antibiotikum kurat kaptam. A kovetkezo teherbeesesre itt kb 3-6 honapot ajanlanak, termeszetesen fuggoen a pszhihes regeneralodastol is, ami legalabb annyira fontos, mint a testi.
2014. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!