Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Február 12 ikén volt missed...

Február 12 ikén volt missed abom múlt héten csináltam tesztet mert késett a menzim nagyon halvány csik lett tegnap este meg elkeztem vérezni most nem tudom hogy még az előző terhességet mutatta e vagyelvetéltem? Menjek dokihoz vagy csak túllihegem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 07:18
 1/8 anonim válasza:
Szerintem minden képp menj orvoshoz én ezt tenném a helyedben.
2014. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Doki!!!
2014. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem szeretek feleslegessen dokihoz járni . Szerintem csak késett nem vagyok már fiatal tegnap töltöttem a 37 et. Mert nem gór
2014. ápr. 23. 11:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök csak simán megjött a teszt meg lehet még az elözőt mutatta
2014. ápr. 23. 11:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy van akinek később ürül ki a hcg a szervezetéből! Meg ha netán vetélés már a doki se tud vele mit csinálni. Ha nem áll el a vérzés akkor elmegyek
2014. ápr. 23. 11:40
 6/8 anonim válasza:
Én nyáron töltöm a 39-et.Tavaly aug.-ban volt egy vetélésem meg most megint áprilisban.Én mindenképp dokihoz mennék,föleg azért is mert még szeretnék babát pedig már van 2 az elsö házasságomból,csak elöbb megyek és kivizsgáltatom magam.
2014. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tuti nem a februári terhességed mutatja a teszt,azóta már 2,5 hónap eltlelt. Nekem febr. 13án volt vetélésem,igaz nagyon korai és kb 2 nap múlva totál nega volt a teszt.

Volt már 9 hetesen is vetélésem,ott kellett kb 3 hét h negativ legyen a teszt.

Azért orvoshoz nem ártana elmenned, hogy megnézze kiürültél e teljesen.

2014. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Uha..

Remélem voltál orvosnál azóta :)

2014. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!