Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kedves sorstársak Ti meddig...

Kedves sorstársak Ti meddig vérezgetettek ez utan a szomorú dolog utan? (missed ab )

Figyelt kérdés
Tegnap volt 1 hete hogy verzek,de 5 napja nagyon elenyésző mennyiség. Hasam nem faj rosszul nem vagyok,meg piros színű vér van. Köszönöm mindenkinek a választ,es mindent jót kívánok.
2014. máj. 21. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vérzetm utána, egyetlen napig sem. hasam se fájt. teljesen jól voltam. No, 6 hét után, amikor időszerá volt a menzi megjövetele, akkor a falat kapartam a görcsöktől. Azt mondták, hogy normális az is, hogy az első menzi ilyen fájásokkal jön meg.
2014. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy te is..... én 2 hétig véreztem,hol erősebb hol gyengébb volt.Kitartást!
2014. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Műtét előtt 5 nappal kezdtem el vérezni nagyon durván (10-es betét/nap),műtét után 1,5 hétig szintén nagyon véreztem majd 1 hétig volt,hogy hol megvolt még közepesen hol nem.Úgyhogy nekem kb.3-3,5 hét volt.Az első 2 hétben nagy görcsökkel.

(Hozzáteszem műtét előtti nap itthon elvetéltem,de mindenféleképpen kitisztítottak és a tágításnál problémák adódtak.)

Kitartást kedves Kérdező!Sok sikert a gyors Babásodáshoz :)!

2014. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem penteken lesz 2 hete a mutet.

A mutet utan masnap csak barnaztam, aztan semmi. 5 nap utan beindult a verzesem, hol eros ver jott, hol pedig majdnem fekete. Tompa fajdalom, huzas a mehemben. Az elmult mar, most mar egyre kevesebb a barnazas. Penteken megyek kontrollra, remelem semmi baj nincs mar. Mostanaban van az ovulaciom, meg is erzem rendesen, fajrogal a terdem, a combom, ahogy szokott. Nagyon furcsa, hogy ismet erzem. :| Kitartas kedves kerdezo!

2014. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!