Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan dolgoztátok fel a...

Hogyan dolgoztátok fel a vetélést? Meggyászoltátok? Ti is sokat gondoltok rá? Ez évek múlva is igy fog fájni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 18:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
attol fugg mennyi idossen veteltel el.nekem ket vetelesem volt olyan 6 hetesen mentek el.most van egy 8 honapos kisfiam, igy nem gyaszolom meg de sokszor gondolok ra kik lettek volna ok.vagy a kisfiam volt mind a ketszer?
2014. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Egy babám ment el, de még nagyon kicsi terhes voltam, nem is tudtam róla, hogy van. Nagyon megviselt lelkileg, azelőtt eszembe se jutott a gyerek. Azóta viszont...érzem, hogy ő van, ő lehetne, de nincs. Akarom őt.:)


Én kimentem a temetőbe, csak úgy, és megbeszéltem Vele, hogy most el kellett mennie, és nagyon helyesen tette (nem maradtunk együtt az apukájával), de amint úgy látja, jó apu mellett vagyok, jöjjön, mert várjuk:) 26 L

2014. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szintén kicsi terhesség volt. És nem másik babát akarok,hanem pont őt. Ma lennék 24 hetes.
2014. máj. 24. 18:39
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már áprilisban szültem volna. Nagyon nehezen dolgoztam fel, kicsi terhesség volt pedig. Megpróbáltam elképzelni, milyen lett volna és megbeszélni vele, hogy visszavárjuk, ha úgy érzi, nagyon szeretnénk. Júliusban fogok szülni és szerintem ugyanaz a kis lélek!
2014. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én amikor történt még fel sem fogtam. Most meg csak azon gondolkodok,h már érezhetném hogy mozog a pocimban. Kedves utolsó,gratulálok a születendő babához:)
2014. máj. 24. 18:59
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Valószínűleg nem ugyanaz, hiszen a genetika mindig más mintázatot hoz létre, de ez nem baj.:) Szerintem senki sem hisz komolyan ebben, csak megnyugtatja magát az ember az ilyenekkel, hogy majd visszajön.


Ha csak kicsi terhesség volt, az szerintem nem akkora gond, mintha mondjuk 8 hónaposan meg kell szülni.


100%, hogy beteg volt a magzat, vagy nem tudtuk volna valamiért őt kihordani, szóval ez nyugtasson benneteket.:)

2014. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyetértek utolsó. Mégis nagyon nehéz,igy is.
2014. máj. 24. 19:54
 8/20 anonim ***** válasza:
Nálam is sokszor eszembe jut a 6 hetesen elvetélt magzatom,máig megvisel,megkönnyezem. Novemberben lett volna 3 éves.Sajnos azòta sem sikerült a teherbe esés. A korom miatt szerintem,már nem is igazán lehet. Van 3 gyermekem,ők már nagyok,szépek egészségesek,ez vigasztal :)
2014. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom:( viszont a 3 gyereked biztos csodás:)
2014. máj. 24. 20:53
 10/20 anonim ***** válasza:
Első babám kb. 9 hetesen halt el. Nagy trauma volt a számomra és én meggyászoltam őt. Műtét utáni hónapban már újra terhes lettem és már a második gyermekem is megszületett. Eltelt 7 év, de én mai napig gondolok rá, halottak napján gyertyát gyújtok érte. Nekem ő volt az első és ezen semmi nem tud változtatni. Nekem sokan mondták, hogy örüljek, hogy nem született betegen, vagy nem később történt, de engem ez sosem nyugtatott. Nyilván minél nagyobb, idősebb, annál nagyobb a kötődés, de szerintem egy anyai szívnek ugyanúgy fáj, ha elveszíti a gyermekét, mindegy mennyi idős. Részvétem és kívánom, hogy mihamarabb egészséges kisbabád szülessen!!!
2014. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!