Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha valaki 7-8 hetesen elvétel...

Ha valaki 7-8 hetesen elvétel akkor a vérzés miatt muszáj orvoshoz fordulni vagy egy erősebb menstrúációnak tudható be?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kòrban már érdemes orvoshoz fordulni.
2014. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elmennék, nehogy baj legyen.
2014. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szia!Azonnal menj be egy percig ne gondolkozz.A vérzés nem normális bárki bármit mond.Én gondolkoztam és megbántam
2014. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindenképpen lásson orvos, tán már későn vagyok de ebben a korban már "felügyelni" kell a történéseket. Biztos hogy elment? Nem lehet hogy egyszerűen - valamilyen okból - volt egy vérzésed?
2014. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező jól vagy?
2014. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak mint lehetséges variációként kérdeztem, hogy mi van ha. Olyankor mit kell csinálni.
2014. jún. 25. 22:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, hogy tudsz ilyet kérdezni, ilyenen gondolkodni.

Ha nem vagy terhes, miért kérdezel ilyet?

Kérlek, olvasgasd az ebben a témában írt sok-sok korábbi hozzászólást. (2 hete volt missed ab-om, tehát engem ez a ilyen kérdés meglehetősen megrendített)

Azoknak, akik tényleg történik ilyesmi és idetévednek: Az egyik orvos azt mondta, ilyenkor már magától nem tisztul ki a szervezet, esetleg nagy fájdalmak árán.

2014. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nikkita ***** válasza:

Egyet kell értenem az előttem szólóval a kérdés mibenlétéről. Ha valóban várandós vagy, ne gondolkozz ilyesmiken.

Egyébként ha tudsz terhességről és elkezdesz vérezni, azonnal irány a kórház. Nekem 8 hetesen volt anno missed ab-om, az első vércseppek megjelenését követő negyed órán belül kórházban voltam. Teljesen "normális" vetélésnek indult, másnapra írtak ki művi befejezésre, de pár óra múlva ömlő vérrel sürgősséggel vittek műteni, és majdnem ott maradtam. A 20-40 perces rutinműtétből 2,5 órá lett.

Úgyhogy nem játék, még ha valaki arra is játszik, hogy elmenjen a baba...

2014. jún. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KovA1963 ***** válasza:

Jobb elmenni.

Elvileg a természet lekezeli a dolgot, de legalább egy viszgálat erejéig jobb bemenni.

2014. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha netán ilyet észlelsz keresd fel az orvosodat. Ha már volt előtte szívhang, vagy élő embrió azonnal irány az orvos, mert baj van. Ilyenkor lehet, hogy magától kitisztulsz, de az is lehet, hogy ki kell kaparni, egészségügyi kaparást csinálnak nálad.
2014. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!