Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után minden ciklusba...

Missed ab után minden ciklusban pecsételő vézés többször is bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Március elején vot egy missed ab műtétem, 10 hetesen veszítettem el a babámat. Azóta kétszer jött meg, először nagyon erősen. Két hét múlva várható kb a következő, de eddig minden ciklusban volt többször is 1-2 (néha 3) napig tartó pecsételő vérzésem. Úgy vettem észre talán összefügghet a peteéréssel mert most a pecsételő előtt 1 nappal volt tojásfehérjés nyákom, de ez persze nem biztos. Mitől lehet ez a vérezgetés? Még az első ciklusban azt mondta az orvos ez nem baj, de most már komolyan kezdek aggódni mi bajom lehet, holnapra van időpontom. Esetleg valaki mással is előfordult hasonló, vagy komoly bajt jelenthet? Bocsi ha hosszú lett
2014. júl. 30. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés nézesd meg a hormonjaidat, attól lehet pecsételés. Nekem egyszer volt ilyen azt mondta a doki ha csak eseti nem kell vele foglalkozni, de nálad többször volt, és úgy látszik a ciklusod sem állt be műtét óta.
2014. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!