Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Középidős vetélésedet mikorra...

Középidős vetélésedet mikorra dolgoztad fel? Mikor érkezett el az a pont hogy azt mondtad; elfogadom, hogy ez történt.

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
6 éve történt, már van egy 3 éves lányom, de ezt sosem fogom földolgozni.
2014. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a pont soha nem érkezik el. Mindig számolgatni fogod,h mennyi idős lenne már... Vajon hogyan nézne ki. . . Stb. Ez egy olyan lelki sérülés,ami örökké fáj,és néha vérzik. . Sajnálom.
2014. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

elfogadni én sem tudom, 5 éve történt.

Azóta van két egészséges gyermekem, de tényleg én is mindig számolgatok, és ha annyi idős gyerekkel találkozom, mindig eszembe jut.

Inkább nem gondolkozok a történteken annyit, és így nem okoz gondot a mindennapjainkban, de néha nagyon rossz.

Én nem is tudom, hogy el kell-e fogadni, mert szerintem nem lehet. De meg kell próbálni úgy folytatni az életet, hogy ne akadályozzon a későbbi boldogságban!!!

2014. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet elfogadni soha :( Mindig a szívembe fog élni a kislányom :(
2014. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki! Nagyon köszönöm, hogy válaszoltatok és továbbra is várok válaszokat!

Hiába telt el több mint fél év - már azt hittem jobban vagyok - most megint úgy érzem, mintha nem haladtam volna előre a gyászomban semmit. Ezen most meg vagyok zuhanva kezdek megint kétségbe esni és lassan azon gondolkodom profi segítség kéne. De az általatok leírtak szerint "visszaesés" bármikor lehet jöhet. Hát ez nagyon nem jó ;-((((

2014. szept. 10. 22:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Nekem olyan világvége-rosszkedv már nem szokott lenni, szerintem azért, mert ahogy azóta alakult a helyzetünk, minden rendben van körülöttünk.


Ha úgy érzed, inkább kérj segítséget!!

És hidd el, jó lesz majd!!


Eszembe jutott, hogy talán nem is elfogadni kell a történteket, hanem "helyére rakni". Vagyis, hogy tudd, hogy senki nem hibás, ennek meg kellett történnie, és valami oka volt. Időközben rá fogsz jönni, hogy mi, és, hogy mi volt az Ő szerepe az életedben. És talán sikerül majd örömmel gondolnod rá, hogy addig veled lehetett, és segített neked, hogy jobb emberré válj.


Nekünk a történtek nagyon összekovácsolták a házasságunkat, előtte nem volt valami jó. A gyerekneveléshez is teljesen máshogy állunk.

2014. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 mi a fene ***** válasza:
Fél év kevés a felejtéshez, ez a legrosszabb időszak.Mindig azon jár az eszed mekkora lenne már, milyen aranyos. Foglald el magad valami különlegessel, szeressétek egymást, és próbálkozzatok az orvos tanácsa szerint,és ha majd megszületik próbálj meg felejtani. Megtörtént, kész mással is, /nekem 4 ment el/élni kell tovább.60/NMár nem gondolok rá, igaz az unokáim már iskolásak.
2014. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem május 1-én volt a császárom a 24 hetes kislányommal.

Hihetetlen durva volt és a mai napig nem tudom felfogni, hogy 6 év alatt fogant meg ez a kislány, és meghalt... Rémálom.

Felfoghatatlan, ami történt. Most lenne 1 hónapos.

2014. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Mélységesen sajnálom és együtt érzek Veled! Próbálj meg Te is vigyázni Magadra és reméljük együtt hogy az idő talán egy kicsit enyhíteni fogja ezt az iszonyatos hiány érzetet!

Továbbra is örülök minden válasznak, hátha nem csak nekem nyújtanak egy kis vigaszt! Köszönöm mindenkinek!

2014. szept. 15. 08:04
 10/16 anonim ***** válasza:
szia! Nekem áprilisban kellett megszülnöm a kislányomat 22 hetesen down szindróma miatt. Sokat vártunk rá, éveket, és elveszítettem, még mindig nem igazán tudtam feldolgozni. :(
2014. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!