Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 13-14hetes terhesen van...

Hölgyemény92 kérdése:

13-14hetes terhesen van bármiféle mód a vetetésre vagy vetélésre?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 18:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

A vetélésre 30hetesen is van esély... De ebből a kérdésből az jön le h nem akarod a babát.. Jól mondom?

Abortusz csak 12.hétig csinálnak! Kivéve ha beteg a baba vagy 16(????) éve alatt vagy! Asszem 16 de lehet levesebb!

2014. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
46%
Elvetélni elvetélhetsz bármikor. Viszont terhességmegszakitásra ha egészséges a magzatod akkor nincs esélyed hál isten. Add örökbe, ha már szét tudtad tdnni a lábad védekezés nélkül
2014. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
50%

Nincs mód, csak a 12. hétig!

Örülj annak, ha egészséges babád van!

Itt sokan vannak, akik nagyon boldogok lennének...:(

2014. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
1-es!18év alattiak vetethetnek ennyi hetesen is,bár nem értem miért..Nem örülök,mert nem akarjuk megtartani,nagyon nem.2-es!Képzeld el védekeztünk,úgyhogy befoghatod,és remélem kerülsz majd a helyzetembe,ha ilyen nagy a szád!!!!!3-as!Tudom,hogy sokan örülnének,de nem akartuk,tehát nem szeretnék megszülni egy olyan gyermeket,akit nem terveztünk..kislányunk tervezett volt,boldogok is voltunk,de most nem vagyunk,nagyon nem.
2014. okt. 8. 23:35
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

Adjátok örökbe! Mert már nincs mód abortuszra!

Mert ha megtartjátok abból csak az lesz hogy a gyerek szivja meg..

2014. okt. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarlak megbántani, de a másik oldalról mondanék neked valamit! Meg kellett szülnöm a babámat 19 hetes voltam, nem akartam megszülni, nagyon nem. Összeomlottam, nagyon, máig nem tudom, hogy az első hónapokat hogyan éltem túl, csak a családom szeretete lehetett az az erő amely nem engedte, hogy megőrüljek. A baba életén túl gondolj arra a traumára, amelyet Neked is át kell élned, ha bármilyen okból meg kell szülni egy életképtelen gyereket úgy, hogy ami előtt a szülést indítják még rugdos a méhedben. Nézz a gyermekedre és gondold el hogy milyen megélni. Belehal a lelked egy része.

Tanácsot nem szeretnék adni de ha megszülöd és engeded, hogy örökbe fogadják valószínűleg arany életet biztosítasz Neki és Te sem viszel talán akkora terhet az életedben amelyet egy gyermeknek "halál" miatti elveszítése okoz.

2014. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

Csak csatlakozni tudok az utolsóhoz. Én 22 hetesen szültem meg a halott babánkat. Senkinek nem kívánom azt a testi-lelki fájdalmat, amit a szülőszobán átéltem! Azóta is sírok minden nap.


Azért azt megkérdezhetem, ha nem akartátok, nem terveztétek, akkor minek vártál a 13-14. hétig? Miért nem jelezted az orvosodnak/védőnődnek, hogy nem tervezett a baba és szeretnéd elvetetni még a 12. hét előtt?

2014. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
66%
2es vagyok. Képzeld voltam ilyen helyzetben, amikor spirál mellett lettem terhes. Ugyhogy nem fogom be a számat . Én megtartottam mert ha dugni volt eszem akkor nem fogom megölteni a gyerekem. Szerintem te fogd be és nézz mélyen magadba! Undorító vagy!
2014. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%
Orvosi szempontból a 16. hétig beszélünk korai vetélésről, a 17-29. hétig kései vetélésről, a 29. hét után pedig koraszülésről. Tehát 29ik hétig bármikor elvetélhetsz utána koraszülés van. De már nem tehetsz semmit meg kell szülnöd, ha nem akarod megtartani, akkor örökbe tudod adni,vagy esetleg van olyan,hogy "családbafogadás"-nem tudom,hogy a családod tudja-e és mit szólnak hozzá!
2014. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező! Nem sok eszed lehet, ha egy ilyen rettentes dolgot akarsz megtenni!! Képzeld volt 20 hetes halvaszülésem és annyira kikészültem, hogy majdnem ráment a kapcsolatom is!!! Vannak akik mindent megtennének, hogy mondjuk a te nem kívánt babádat imádattal, sajátjukként felneveljék! Abberrált, beteg emberek vagytok, te és a Párod is! Remélem egyik orvos sem elsz olyan felelőtlen, hogy ezt engedje!!!!
2014. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!