Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélésnél, amikor...

Spontán vetélésnél, amikor nem volt művi befejezés, később sem alakult ki komplikáció? Van ilyenkor "türelmi" idő az újabb próbálkozásig?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy orvosi döntés alapján nem kellett műteni, merthogy kiürült a méh

2014. nov. 12. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos kellett kaparni, és akkor azt mondta a doki, hogy "tisztább" lesz így a méh, mintha hagynák magától kiürülni, mert ő, mint orvos igyekszik a lehető legalaposabban "kitakarítani", és kisebb komplikációk esélye. Türelmi idő a te esetedben is a fél év. Legalábbis az én nődokim fél évet mondott, de állítólag van olyan orvos, aki csak 3 hónap "pihentetést" javasol.
2014. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen volt spontán vetélésem, nem kellett műteni. Azt mondták nem kell várni, így utána rögtön teherbe is estem, de 6 hetesen missed ab lett a vége.

Így utólag már nagyon megbántam, hogy nem vártam minimum 1 hónapot.

2014. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mégis kellett műteni. Tényleg minden látszik az UH-n. Maradt benn valami kevés terhességi szövet. Pedig azt hittem kitisztultam, de nem
2014. nov. 14. 09:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Előzőnek nagyon sajnálom. Ne okold magad, ha elhal akkor a fejlődéssel van baj. Hormonokat nézettél. Nekem 3 hónapot mondtak. Két menzeszt biztosan megvárok.
2014. nov. 18. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!