Kinél mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Missed abosok,6 hetes kontorollon milyen értékek voltak?Meg volt olyan akinek nem jött meg?Nekem nem jött meg,mondjuk amugy se volt rendszeres,es ma a kontrollon ezek az értékek voltak:

Endometrium: 12mm

Jobb ov: 39x29mm

Bal ov: 34x31mm

Mindket ovariumban tobb apró tüsző.

Norcolutot irt fel.

Vélemény?Tapasztalat?Jó tanács?Hasonló helyzet?köszii



2015. ápr. 14. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én először csinálnék egy tesztet ha voltatok együtt az elmúlt 2-3 hétben ugyanis sokkalom a 12 mm-es endometriumot...addig ne is szedd be a norcolutot.

Egyébként nem tudom miért de Nekem nem volt 6 hetes kontrolon uh-m habár Nekem közben volt mensim és a dokim is a műtét után nagyon alaposan meg uh-zot plusz a műtét után 2-3 héttel vissza kellett mennem mert azt hitték méhen kívüli terhességem van pedig csak annyi volt,hogy otthon vetéltem el a wc-n....

Úgyhogy vegyél tesztet és írd meg mi lett.

2015. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ezaz,hogy terhességnél volt ilyen vastag a nyálkahártyám...ma mértem hőt az is fent van ugyanúgy 37,mint a terhességemnél.Most vagy leesik a hőm és megjön vagy teljesen kiakadok Mostmár :D menyire utaló jel nincs,semmi,volt egy egy napon petefészek fájdalom de elmúltak...egyébként végig gumival védekeztünk nagyon max az előváladék lehetne a para,de hátrahajló a méhem,Úgyhogy nem egyszerű teherbe esnem.Előzőleg is gyertyába kellett állnom sex után és úgy sikerült.Teszt reggeli vizeletből teljesen negatív.
2015. ápr. 15. 10:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Mensire* utaló jel
2015. ápr. 15. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az hogy hátrahajló a méhed az nem jelenti hogy nehezebben esel teherbe, ezt mondják, de a statisztika más mutat.

nekem is hátrahajló és mindkétszer elsőre teherbe estem.

2015. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem erősen hátrahajló méhem van, mégis első hónapban terhes lettem.
2015. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát mi 3hónapig próbálkoztunk és semmi eredmény,4.hónapban peteéréskor gyertyáztam és egyből sikerült :)

de végülis mindegy,nem hinném,hogy az előváladéktól bármi is lenne.Ma reggelis tesztem is egyértelmű negatív.A gyógyszerrel még várok egy-két napot hátah magától megjön.Viszont azt nem tudom,hogy a méhem visszaállt-e már a rendes méretére: 78x38-as a mérete tegnapi uh alapján

2015. ápr. 15. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!