Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek mikor sikerült újra...

Zoé08 kérdése:

Kinek mikor sikerült újra teherbe esnie?

Figyelt kérdés
Január 20.án volt missed ab-om amit művi úton kellett befejezni.Az orvosom azt mondta 3 hónapot várjunk és utána újra lehet próbálkozni.Kinek mikor sikerült újra teherbe esnie aki hasonló helyzetben volt?Azóta is rettegek,hogy ez újra megtörténhet....

2015. máj. 8. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Választ nem tudok adni neked, mert nekünk még nem sikerült újra. Augusztus óta próbálkozunk, november elején volt egy spontán vetélésem. 3 hónap szünet után ez a 4. próbálkozós hónapunk. Én nagyon szeretnék babát, de rettegek is, hogy nehogy baj legyen, ha egyáltalán sikerül...
2015. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi is nagyon akartuk,2 hónap után sikerult is de sajnos nem maradt meg :( Én is nagyon félek,hogy mi van ha újra elvetélek,persze ha sikerul!:(Nagyon sajnálom,hogy ezt át kellett élned.Drukkolok nektek!
2015. máj. 8. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem január 30-án volt missed ab.-om. Múlthét kedden teszteltem pozitívat, amire egyáltalán nem számítottam! Nagyon félek, hogy mikor kezdek újra barnázgatni-vérezgetni, de próbálom elhessegetni ezeket a rossz gondolatokat és pozitívan hozzáállni, de nagyon nehéz. Orvos még nem látott, félek is elmenni, de jövőhéten elkéne, akkor már betöltött 6 hetes leszek és már látnia kéne valamit... :-)
2015. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szia.Nekem tavaly májusban volt missed ab-om. A dokim fél évet javasolt hogy várjunk és utána lehet próbálkozni.Én is rettegtem hogy ne történjen meg újra. Fél év után elsőre összejött. Most már 24 hetes vagyok :)
2015. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia. nekem február 9én volt spontán vetélésem, kiürült magától. Mi ebben a hónapban kezdtük újra a babaprojektet. Nekem azt mondta anno a doki, hogy ezt a vetélést el kell felejteni. Igaz nekem könnyebb volt, hisz nagyon korai volt a "terhesség" és olyan mintha csak késett volna 1,5 hetet. Ne gondolj rosszra!!! Én is pozitívan állok hozzá, tudom hogy összejön és minden rendben lesz.
2015. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hónap szünetet javasolt az orvos. Azonnal visszaállt a ciklusom, kivártuk a 3 hónapot és utána elsőre összejött. Izgulok, de pozitívan kell hozzáállni! Ne rettegj, próbálj te is pozitív lenni!
2015. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát már nagyon kíváncsi vagyok hogy ebbena hónapban sikerült -e .Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat :)
2015. máj. 15. 13:15
 8/11 A kérdező kommentje:
3/7 voltál már orvosnál? Én is próbálok pozitív maradni de nagyon nehéz.Szedem a folsavat + E vitamint + magnéziumot is :)
2015. máj. 15. 13:16
 9/11 A kérdező kommentje:
4/8 szívből gratulálok nektek :)Énis abban reménykedem, hogy ebben az első próbálkozós hónapban összejön
2015. máj. 15. 13:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia ! Sikerült?? Èn voltam orvosnál,szèpen fejlõdik, erôs a szíve is,de sajna hematóma van felette, ami vèrezget. Kiírt táppènzre,szigorú fekvès,utro+magneb6+rutascorbin.pènteken megyek ellenõrzèsre. Bízom a babámban :-)
2015. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!