Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 17 napot késett a ciklusom....

Lukiné kérdése:

17 napot késett a ciklusom. Voltam orvosnál, azt mondta megvan duzzadva a méhem és puha a nyálkahártya. Feltételezte a terhességet 90% ra. De másnap nagyon erőr fájdalommal megjött. Létezik hogy elvetéltem? Vagy nem is voltam terges?

Figyelt kérdés
Mielőtt megjött volna ugyan úgy éreztem magam mint fiamnál. De ahogy megjött ezek szinte egyik napról másikra el is multak.

2015. szept. 27. 00:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy hátrahajló méhem van. Ezért nem értem az egészet.
2015. szept. 27. 00:08
 2/4 anonim ***** válasza:

A hátrahajló méh indifferens ebben az esetben.

A vizsgálóorvosodat kellene megkérdezni, ő a legkompetensebb a kérdésben.

2015. szept. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
majd kedden megyek csak nagyon nehéz kivárni. reméltem hogy itt kapok valami megnyugtató választ, mert nagyon szeretnénk a második babát is. de köszönöm válaszod :-)
2015. szept. 27. 10:54
 4/4 Vilcsianyuja ***** válasza:

Arról nem írsz semmit, hogy teszteltél-e. Meg hogy ultrahangozott-e a doki, és nem láttot-e még semmit, vagy csak kézi vizsgálattal állapította meg azt, amit írsz, és nem is volt ultrahang.

Nagyon furcsa a kérdésed, ha teszteltél volna, akkor tisztában lennél azzal, hogy ez most vetélés volt-e. Akkor nem írtad volna ki a kérdést, gondolom. De ha nem teszteltél, miért nem?

2015. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!