Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Újabb vetélés vagy még a...

Újabb vetélés vagy még a missed ab előtti terhességet mutatja a teszt 2hónap elteltével?

Figyelt kérdés

missed ab után kihagytunk egy ciklust, majd újra próbálkoztunk a kistesóval. ma pozitív lett a teszt, de utána nem sokkal elkezdtem enyhén vérezni is :(

most akkor a teszt még az előző terhességet mutatta vagy terhes voltam?


2015. nov. 19. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem az elozo terhesseget! Rendesen verzel mint menszikor vagy csak keves ver?
2015. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kevés vér. de így indul a menstruációm általában...

akkor mi a fene lehet, hogy már megint nem maradt meg a terhesség?? tudom, még az elején járt, nem is sírok, mint a missed ab idején, de akkor is nagyon rosszul esik és szomorú vagyok, hogy miért nem marad meg...

2015. nov. 19. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:

nem az előző terhességet mutatja tuti.

ha van pozi teszted és enyhén is vérzel miért nem keresed fel az ügyeletet? lehet csak progipótlás kellene.

2015. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ismét terhes vagy!


Velem legalábbis ez volt. Bár nekem nem kellett műteni, de elvetéltem (kitisztultam utána teljesen), pont a menzeszem idején.


4 hétre rá megjött, akkor is pozitív volt a teszt, de csak a régi miatt. Nem voltam terhes, csak még nem "fogyott el" a hcg.


Aztán a 2. hónapban kis rózsaszínezés, de pozitív teszt. Itt már az új terhességet mutatta ki, azonnal rohantam az SZTK-ba, hogy adjanak Utrogestant. Adtak.:)


24 hkm.

2015. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy hete volt a mutet, 11 hetes terhes voltam egyebkent, amikor kiderult hogy elhalt a baba. Tehnap csinaltam egy terhessegi tesztet es mar csak halvany pozitiv volt.

Nekem azt mondta a doki, hogy 3 hettel a mutet utan mar negativnak kellene lennie.

Szoval szerintem neked ez mar egy ujabb baba miatt lehet pozitiv.

Menj el dokihoz es nezesd meg, hatha ez meg nem veteles es valamit lehet tenni.

2015. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!