Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem és észre sem...

Elvetéltem és észre sem vettem. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap lettünk volna 7 hetesek.. erős havi gorccsel ébredtem,ra pár órára véreztem. Bementünk a sürgősségire de azt mondták h nem aznap ment el a baba,hanem már jóval korábban. De mikor? Max barnáztam pár napig de semmi extra nem volt...
2016. jún. 16. 08:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

:( .. milyen sokan vagyunk akiknek elmegy a baba... szomorú...

Köszönöm a válaszokat... jobbulást es kitartást kívánok mindenkinek, no meg nem utolsó sorban egy vagy több bébit!!!

2016. jún. 16. 15:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azota?
2016. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

...mivel párom dolgozik és én egyedül vagyok mondhatni egész nap, így nehéz... lehet h még nagyon picike volt de pont h kezdtem felfogni h lesz egy kisbabánk, kezdtem megszeretni...

Van egy dal, amit körbe körbe hallgattam, mert az érzéseim vannak benne,amiket jelenleg átéltek... Caramel - Bennem élsz... gyönyörű...

Amugy testileg meg azóta is vérzek, tegnap egy olyan valami volt a betétemen mint egy babszem de szó szerint.. lehet most ért ki belőlem?!

2016. jún. 18. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!