Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Méhen kívüli műtét után 8...

Méhen kívüli műtét után 8 héttel pozitív lehet még a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Laparoszkópos, méhen kívüli műtétem volt 8 hete (7 hetes volt a magzat), véreztem a műtét után, un tisztuló vérzés, aztán megjött a műtétre rá 30 nappal, ahogy a ciklusaim is lenni szoktak (elég darabos vérzés volt és rövid), elmentem kontroll vizsgálatra, ahol minden rendben volt, bár hüvelyi ultrahangos vizsgálat nem volt. Innentől lehetett újra nemi életet élni. Rá két hétre megjött rendesen már, pont olyan volt mint szokott. Ennek kb. két hete, ezért csináltam ovulációs tesztet, hogy lássam, minden a helyére került-e. Azt tapasztaltam, hogy 7 napon keresztül + volt (mindkét vonal erős vastag volt), ezért tegnap vettem egy terhességi tesztet és az is + lett. Halvány, de határozottan látszott. Felhívtam ma az orvosom, hogy ez történt...szerinte belefér és normális és szerinte feleslegesen idegesítem magam ezzel a teszteléssel. El vagyok keseredve...nyilván a műtét után terhes nem maradtam, kevesebb mint két hete menstruáltam, szóval aterhességet kizárnám egyelőre. Még mindig lehet, hogy az előző terhesség miatt van bennem hormon? Addig nem is tudok teherbeesni, amíg ki nem ürül, de akkor hogy menstruálhattam?
2016. jún. 30. 14:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen dokit fogtál.ki :-( egyszerűen hihetetlen hogy ilyenek vannak!! Én is kaptam closti kúrát több havit nyomonkövetés vizsgálatok nélkül, aztán rábeszéltek hogy menjek el.másik dokihoz aki kiakadt, kiderült hogy pvos vagyok és a kezeléssel súlyosbította a dolgokat :-( most már egyenesben vagy, minden jót!!! Az új dokival nagyon hamar babás lettem, és van egy szép egészséges kisfiam :-) kívánom hogy hamatosan Te is boldog anyuka legyél :-)
2016. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!