Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van olyan akinek a 10 hetesen...

Van olyan akinek a 10 hetesen nem volt már szívhangja, aztán 1 hetet vártak és mégis megtalálták?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok,10 napja mèg minden rendben volt,de tegnap mar nem láttak szívcsőpulzálást.1 hèt múlva lesz a missed ab műtét.Van valami remeny,hogy mégiscsak lesz szívhang jövő héten?minden terhességi tünetem megvan.

2016. júl. 23. 07:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseriteni de szerintem nem lesz!

Úgy fogd fel hogy ennek igy kellett lennie!

A terhességi tünet nem múlik el egyik napról a mÁsikra!

Nagyon sajnÁlom hogy igy alAkul eddig!

2016. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Annyira felfoghatatlan..a méretei alapján tökéletes.mar 27 mm.semmi rossz jel nem volt,se vèrzes,se barna,se görcs.még mindig olyan mintha minden rendben lenne..
2016. júl. 23. 08:22
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom, de ha egyszer volt szívhang utána meg nincs akkor valószínüleg már nem is lesz. :(
2016. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
AZ esély szinte 0.
2016. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálom :( Hogy jöttél rá, hogy dokihoz kell menni ismét? Mármint hogy csak 9 nap volt a két vizsgálat között. Éreztél valami jóslót?
2016. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem,semmi tünet nem volt.Azért mentem dokihoz,mert megjött a rengeteg vérvizsgalati eredményem és csak szerettem volna ha értelmezi nekem

.Hàt azokkal minden rendben volt...de ha màr ott voltam ránéztünk a magzatra is.Szép fejlődés,szabályos petezsák...szívhang meg sehol

..missed ab az ítèlet.

2016. júl. 23. 09:13
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg nagyon sajnálom. Olyan szörnyű, hogy semmi tünete nincs az embernek, fel sem tud készülni az ilyen hírekre :( Bár erre sose lehet,
2016. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sajnálom, csak arra gondolj hogy a babának volt valami baja, azért nem maradt meg , A természet így szelektál.
2016. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Akkor ellenpélda vagyok :) még lehet baba..nekem se volt 7hetesen már meg,sőt már nem is látta! 1hét múlva újra mentem és szólt előtte,hogy sokat igyak hogy telt legyen a hólyag nagyon,mert szerinte előzőleg azért nem találta meg a picit! Úgy mentem ahogy kérte és élő volt a terhesség! Remélem minden rendben lesz,drukkolok!
2016. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, hét hetesen még eleve nem mindig van szívhang nyolcadik hét alatt általában még nincs, tehát hogy hét hetesen neked nincs az teljesen más dolog mintha valakinek tíz hetesen nincs
2016. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!