Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nincs szivhang plusz szabályta...

Nincs szivhang plusz szabálytalan a petezsak ezért a héten be kell mennem műtétre a kórházba. (Bajcsy) Miert kell előző este már bemenni? Az osztály irodán kérdezték, h szültem e már. Mondtam, h igen erre mondta, h akkor be kell fekudnom előtte este.

Figyelt kérdés
Egyébként aki volt hasonló helyzetben, akár a Baycsyban pont megosztja velem, hogy mire számíthatok? Egyenlőre sokkban vagyok még. Hihetetlen az egész.
2016. aug. 27. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ott voltam, de a műtét ugyanaz mindenütt. Azt nem tudom,miért kell befeküdnöd. Pont azoknak szokott kelleni,akik még nem szültek,hogy felrakják a lamináriát.

Nekem sürgősségi volt a műtét.

Először vért vettek, annak az eredményét meg kellett várni a műtéttel.

A műtőbe a saját lábakon mentem be. Lefektettek, az aneszteziológus beszurta a kanült, és nyugtatgatott, hogy ez lesz a legfájdalmasabb az egészben. Közben az orvos és az asszisztens várt a lábamnál, hozzám sem értek, amíg el nem aludtam.

A szobámban ébredtem, a hasam kicsit fájt, de nem volt vészes.

Nekem este volt a műtét, reggel 8kor mentem haza.

Testileg nem volt megterhelő. Lelkileg iszonyatos volt.

Azóta újra babát várok. Túl leszel rajta, de most idő kell. Éld meg az érzelmeidet!

Kitartást és gondolok rád!

2016. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2016. aug. 27. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem császárral szültél? Mert akkor kell a tágító, mondjuk itt akkor sem kell előtte való nap befeküdni.
2016. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évvel ezelőtt voltam ilyen helyzetben. Nekem 5 héten szabályos petezsák volt látható, aztán a 8 héten nem volt szívhang, ezért.nekem is műszeres befejezés volt.

Első baba lett volna, nekem a műtét reggelén kellett befeküdni, éjféltől nem ihattam nem ehettem. Osztályravétel után felhelyezték a lamináriát, utána vártunk aztán lábon elmentem a műtőben. Elaltattak legközelebb már csak a szobába keltem fel. Nem fájt testileg semmi, nem is görcsöltem, alig pár csepp vérzés volt. Az orvosom viszont csak másnap engedett haza, megfigyelésre benn tartott.


Kitartás sok sok erőt, és a továbbiakban sok szerencsét.


32 hkm

2016. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Normál hüvelyi szülésem volt. Nem értem miért kell bent aludni előtte. Na mindegy. Mar túl lennék rajta. Lelkileg még el kell engednem. Azt hiszem az több idő lesz mint fizikálisan rendbe jönni. Köszönöm mindenki válaszát.
2016. aug. 27. 19:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Bementem vasárnap este a megbeszélt időpontban majd elnézések közepette mondtak, h hazamehetek, mivel már szültem. Hétfőn reggel kellett visszamennem. Túl vagyok rajta. Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám.
2016. aug. 30. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!