Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Reménykedhetek még? Mult...

Reménykedhetek még? Mult héten a doki petezsákot és benne embriót látott, ma voltam ismét uh-n,10mmx12mm petezsák, benne szabályos szikhólyag,2 hét mulva kontroll.

Figyelt kérdés
Lehet a mult héten elnézte a doki. Utolsó mensestől számitva 6+3 hét, viszont ma a doki visszamìnősitett 4 hetesnek.
2016. szept. 9. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a szakértő, de ezzel a lelettel mi a gond?
2016. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az hogy mult héten volt embrio, ma meg már nem, elnézhette a doki, vagy felszivodott?
2016. szept. 9. 16:29
 3/18 anonim ***** válasza:
És nem kérdezted meg tőle? Meg hát talán magától is mondta volna ha baj van, ennyi azért csak elvárható a nődokitol is.
2016. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle hogy múlt héten volt embrio, azt mondta most nincs, de nem gondolja hogy probléma lenne mert szabályos a petezsák. Ezt értem de akkor hova lett az embrio? Arra gondolok, hogy talán felszìvodott, vagy akkor szikhólyagnak sem kellene lennie?
2016. szept. 9. 17:02
 5/18 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy nincs probléma. Hidd el egy vetélést ő könnyen közölne veled, mert nagyon gyakran előfordul. Valószínűleg a szikholyag a lényeg ennyire korai terhességnél. Kár, hogy embriót emlegetett a múltkor, ha nem mondta volna, most nem paráznál.
2016. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok vészmadár lenni, meg ovos sem vagyok, ne haragudj kérlek, hogy írok, de én is most voltam orvosnál és 6+2 hetesen már 9 mm volt az embrió.

Szerintem nézesd meg magad másik orvossal, mert nem hiszem, hogy normális, ha egyszer már volt embrió, most meg nincs...

A legjobbakat kívánom neked!

2016. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kedden visszamegyek a dokihoz....
2016. szept. 10. 20:44
 8/18 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked nagyon!!

Majd írj kérlek, hogy mi volt!

2016. szept. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor volt pozitív teszted.

Ha már a nemvárt napján vagy akörül, akkor baj van.

Ha később, akkor még lehet reménykedni.

Sajnos nekem volt ilyen. Nekem sosem volt embrió, csak szabályos petezsák szikhólyaggal (7. héten, mint neked), utána a kövi uh-n már szabálytalan petezsák, embrió, szikhólyag nem látszott. Egy-két nap múlva beindult a vérzés...

Drukkolok, de készülj fel azért a rossz hírekre is. Sajnálom :(((

2016. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
07.26-án volt az utolso mensim, az első pozitiv tesztem aug 20-án volt.Azt mondta a doki is, hogy késői peteérésem volt, de eut teljesen kizárom....viszont azt nem értem a mult heti embrio hova tünt? Mert ha felszìvodott attol még lehet szikhólyag? Vagy még arra gondolok hogy elbujt a babó a doki meg elég felületes volt az uh-val.
2016. szept. 12. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!