Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után alhasi fájdalom...

L.N.H. kérdése:

Missed ab után alhasi fájdalom. Ez a második missed ab-om sajnos. Lehet még ezek után babánk?

Figyelt kérdés
Missed ab-om volt 2 hete és jobb oldalon a hasam alján, néha olyan lüktető és enyhe nyilaló érzést érzek. Ez természetes? Kérem irjátok le tapasztalataitokat.
2016. nov. 2. 11:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nekem nem magától indult be, én semmit nem vettem észre egyiknél sem, semmi jele nem volt, hogy nem él.

Nem tudom, hogy a pete érés miatt van e enyhe fájdalom a hasam alján, többen azt mondták, hogy húzódik össze a méhem hát nem tudom mi lehet. Neked meddig tartott a vérzés vagy barnázás a művi beavatkozás után? Nagyon sajnálom ami veled történt lelkileg nagyon megtudja viselni az embert, de nem adjuk fel SOHA!

2016. nov. 3. 09:39
 12/19 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy húzódik össze a méhed. Engem szombaton műtöttek, hétfőn úgy begörcsöltem, hogy felhívtam a kórházat... Azt mondták nyugi húzódik össze a méhem... 5 -6 erős görcs volt aztán mint akit elvágtak. Akkor hétfön volt még vér, utána már csak hébe-hóba barna maszat, az utolsó barnás csepp a műtét után pont egy héttel reggel volt. Azóta fehér folyás volt több mint szokott, egyszer talán egy mintha barna fél cseppnyi. Neked még van?
2016. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
hát nekem egyik nap van másik nap nincs, de ha van akkor kevés és sűrű, de tegnap óta nincs.
2016. nov. 3. 17:12
 14/19 anonim ***** válasza:
Dokim azt mondta 2hetig lehet verzes,fajdalom. Szoval sztem belefer. Neked hany ciklust mondtak az ujraprobalkozasra?
2016. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
2 napja már nincs barnázásom, ciklusról még nem beszélt a doki. Meg nekem a mensim nagyon rendszertelen
2016. nov. 4. 10:56
 16/19 A kérdező kommentje:
újra kismama vagyok :) 11 hetes.. bizunk benne ezzel minden rendben lesz. 31.-én lesz a 12 hetes UH
2017. márc. 24. 17:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet tudni, hogy mi volt az UH-n, minden rendben?
2017. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
12 hetesen minden rendben volt :) 23.án megyek a következöre csak most kicsit aggodok mert 4 napja nem érzem hogy mozogna
2017. máj. 16. 20:57
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Azóta mi lett veled?
2019. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!