Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hajnalban szúró fájdalomra...

Hajnalban szúró fájdalomra ebredtem alhasi tájékon. Rengeteg ver tavozott belolem es kisebb nagyobb fekete pottyszeru szovetdarabokkal volt tele. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

4 hete teszteltem legutoljara. Nagyon ra voltam izgulva erre a babavallalasra ugyanis regota nem jon ossze, de mivel egy kis dieta/mozgas/eletmodvaltas utan halvanyan pozitiv lett reggeli vizeletbol az elso tesztem tobbet nem teszteltem. maganorvost kerestem, aki sajnos csak 1 het mulva adott idopontot. (Hogy egyaltalan megallapitsa a terhesseget) Ma hajnalban szuro fajdalomra ebredtem es mire kiertem a wcre. Elnezest kerek de nagy mennyisegu ver csordult vegig a labamon es zutty, kipottyant egy menszeszre hasonlitoan egy nagy mehnyalkahartyaszeru darab es sok pici fekete szovetdarabbal volt tele.

Aki tapsztalt mar ehhez hasonlot az mit javasol? Rohanjak vele sztk-s rendelesre? Fogadnak ott ilyen panasszal? Nalunk az sztk-s rendeles is idopontos es amikor legutoljara ott kotottem ki par honapja eros elhuzodo menstruacioval, elhajtottak. :( ez lehet annak a jele hogy elment a baba?



2016. dec. 9. 05:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos igen, ez vetélés. Én inkább kórházba mennék.
2016. dec. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Én mennék azonnal ügyeletre vagy kórházba!!
2016. dec. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel volt pozitiv teszted igy sajnos veteles. Menj be a korhazba ,megnezik kiurult e minden aminek kellett.
2016. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Jaj :( Magyarorszagon elsz? Menj nogyogyaszati ugyeletre!! Ez veteles volt nagy valoszinuseggel. Meg kell vizsgalni h kitisztultal-e.
2016. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Hogy érzed magad?
2016. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a kerdest Kicsivizilo es mindenkinek aki tanacsolta hogy irany az orvos. Sajnos Becsben elek ezert mielott eljutottam volna a legkozelebbi magyar ugyeletre sajnos egy ora vezetes volt. (Becsbe az orvosi ugyeletrol elhajtottak tegnap hogy ez nem problema, biztos sima menszesz). Megvizsgaltak Győrbe, magatol kiurult minden, azonban a mehfal vastag maradt es kuretet javasolt az sztk-s orvos es az ugyeletes orvos is. Ezt meg tegnap elvegeztek altatasban, azonban a verkepem olyan rossz lett, hogy vashianyos verszegenysegtol kezdve Minden amit csak el lehet kepzelni rossz volt, igy korhazban tartanak illetve vert adnak. Ha nem mentem volna el tegnap a korhazba az orvosok szerint valoszinuleg elverzek.
2016. dec. 10. 22:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom, ami tortent. Most mar jo kezekben vagy. Kitartast es gyors felepulest kivanok!
2016. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Remelem kezdesz jobban lenni!!
2016. dec. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Koszonom az erdeklodest/aggodast, most jolesik ez igy ismeretlenul is.


Sajnos a kuret a vart jobbulast nem hozta meg, ugyanugy verzek, de legalabb mar nem darabosan es nem omlik belolem. Tovabbi vizsgalatokat irtak elo, nem engedhetnek haza a korhazbol, meg jovoheten sem ha nem javulok.


Aki atesett mar ilyen tragedian, es kurettel kellett befejezniuk azoknak hogy folyt le a gyogyulasi folyamata? :( gyorsan talpraallt utana? Illetve lelkileg mennyire terhelte ot meg?

2016. dec. 11. 13:13
 10/14 anonim ***** válasza:

En voltam az erdeklodo. :)

En picit maskepp jartam, de leirom.

Tavaly ev vegen halva szultem meg a 34 hetes kislanyom. Szules utan 1.5 honappal utoverzes lepett fel, gyogyszereket kaptam verzescsillapitot es ergam cseppet. Nem hatott, eu kuret lett a vege. Na de am a kuret utan is visszajott a verzes majdnem olyan erosen. 1 hettel kuret utan ujra vizsgaltak miatta. Ujra kaptam ergam cseppet es kuret utan kb 2 hettel vegre csillapodott majd fokozatosan elmult a verzes. Kivanom Neked is a legjobbakat!!

2016. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!