Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem, de nem vérzek?

Elvetéltem, de nem vérzek?

Figyelt kérdés
Üdv! Tegnap délután elmentem mosdóba, és mikor végeztem a dolgommal éreztem h vmi kicsusszant belőlem, odanéztem és egy barnás-pirosas, véres vmit láttam. 4-5 hetes terhes lehetek.Azóta enyhe mensis görcsöcskék vannak szinte folyamatosan, vérzés nincs. A kérdésem az lenne ilyen létezik-e, elvetélhettem? Mi lehetett?

2016. dec. 11. 20:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Talán ügyeletre kellett volna/kellene menni!!!
2016. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem akarok addig menni, hiszen minden tünetem meg van még mindig... mielőtt ez történt, előtte egy héttel voltam orvosnál, és méhen belüli terhességet állapított meg. Már hetek óta vannak Ménesi görcsöcskék, gyakorlatilag a kezdetektől fogva. Ezt jeleztem is a dokimnak. De a kérdés. Vérzés hol marad? Kell lennie egyáltalán?
2016. dec. 11. 20:47
 3/34 anonim ***** válasza:
77%
Hát kéne menni, mert ha még dobog a szive, akkor is adnak hormonpótlót, mert nem jó jel. Úgyhogy menj minél előbb.
2016. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Kedden kell mennem orvoshoz, a szívhang miatt.. előtte még nem vert a szíve! Már van egy 5 hónapos lányunk, ez a terhesség viszont nem kívánt.. érthetetlen módon sikeredett.. az elejétől fogva problémás! Talán a természet megoldotta? Vérzés nélkül lehet vetélés?
2016. dec. 11. 20:56
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
Talán a természet megoldotta? vagy te csináltál valamit?
2016. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Dehogy csináltam!!! Minek nézel te engem??? Ha csak így tudsz írni ne tedd !!! Keddig várnék.. és a kérdést feltettem. Ha nem tudsz válaszolni normálisan legyél kedves távozni!!!
2016. dec. 11. 21:05
 7/34 anonim ***** válasza:
77%
csak kérdeztem - egyébként azonnal be kellet volna menni az ügyeletre. Menj be holnap.
2016. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%
Én azonnal orvoshoz mentem volna!
2016. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nem akarok rögtön orvoshoz szaladni.. picit várok.sokat önről kód tan ma hogy egyáltalán írják-e ide.. de megbántam mert építő jellegű választ nem kaptam.A bunkó , lekezelő kommentektől kíméljenek!!!!
2016. dec. 11. 21:12
 10/34 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg azért kaptál ilyen válaszokat mert az írásodból ordít hogy örülnél a vetélésnek!!

Aki nem örülne az ide írás helyett rohant volna orvoshoz!

De ha úgysem kívánt terhesség majd megmondja az orvos

2016. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!