Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után vagy...

Missed ab műtét után vagy egyéb vizsgálat során kiderül a magzat elhalásának oka?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Műtétkor csak azt nézik, nem mola terhesség volt-e, de az nagyon ritka.

Lehet kérni kivizsgálást, de általában csak a 2. vetélés után szokták javasolni. A 7. hétig azt szokták mondani, hogy beteg volt, azért halt el. Utána progihiányra szoktak gyanakodni.

Sokféle dolog okozhatja egyébként, hormonzavar, progihiány, IR, pajzsmirigy-probléma, autoimmunk betegségek, akinél nagyon nem találnak semmit, ott trombózishajlamot és étel-intoleranciát is néznek.

2017. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kuldtek szovettanra. De annyit mondtak ne remeljem kiderul v. mi is.Az Eredmeny:igazoltan baby volt! Semmi mas nem derult ki.

Es igen ahogy irta elottem egy veteles nem veteles a dokik szerint.Minden 6.terhesseg vetelessel vegzodik alitolag. Legtobbszor az elettel ossze nem egyeztetheto fejlodesi rendellenesseg az ok.

2017. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szövettanon nézik, hogy nem mola terhesség-e.

1.

2017. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meddőségi labor vizsgálatok. Kettő missed ab után ingyenesen kiírják a labor beutalókat. Egy missed ab után még nincs rá jogosultság. Vannak benne drága vizsgálatok is, mint például a thrombophilia panel (kb. 30 e Ft) és még egyéb finomság. IR vizsgálatot viszont kérhetsz endokrinológustól is és hormonokat. (TSH és társai) Így ezeket egy missed ab után is meg tudod nézetni ingyenesen.

Én sajnos "megnyertem" a nagy kivizsgálást. Úgy néz ki IR okozta a magzat elhalásokat.

2017. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első után is megírta volna a beutalókat a doki kivizsgálásra, csak ne kértem, mert elegem lett az orvosokból és kórházakból. Utána meg már nem kellett. :)
2017. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!