Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elveteltem? Lehet nem jo...

Elveteltem? Lehet nem jo helyre irom, de aki tud azt kerem segitsen

Figyelt kérdés
.Szoval a parommal lefekudtem felelotlenul nem vedekeztunk,belem elvezett. Ra parnapra megjott.Akarom mondani elontott a ver.Derektol lefele mindenem olyan volt nagyon megijedtem lezuhanyoztam aztan tettem be betetet azota nagyon kis mennyisegu ver jon belolem de nem egesznap..Pl.reggelre egy kicsi ver marad a beteten aztan egeszen estig semmi..szoval mi lehet ez? Es attol mert megjott.mert meg..lehetek terhes? Aktus utan hany nappal teszteljek?
2017. jan. 8. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap alatt nem lehet elvetélni, 10 nap alatt ágyazódik be. Nem vagy terhes, de saját megnyugtatásodra az aktus után 14-18 nappal csinálj tesztet.
2017. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha pár napra jött meg, az egy erős menstr. volt, nem vetélés
2017. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor terhesseg sem lett belole?
2017. jan. 8. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem, de 1-es szerint csinálj tesztet.

máskor VÉDEKEZZETEK gumival!!!!

2017. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!