Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy vetélés mennyire jár...

Egy vetélés mennyire jár vérzéssel?

Figyelt kérdés
Igazából én csak pár hetes terhességre gondolok. Kb 3-4.

2017. jan. 15. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erősebb görcsökkel jár, mint egy menstruáció. A vérzés is sokkal erősebb, hirtelen önt el, nagyon nagy mennyiségben. Előtte lehet pecsételő, enyhébb vérzés, utána pedig hirtelen megindul. Mintha tíz perc alatt tudnád le az egész menstruációd.
2017. jan. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes terhesség nincsen. Tapasztalatom a 6 hetes vetéléssel van. Iszonyat görcsök az elején, aztán percek alatt térdig véres lettem. Pont akkor értem haza, azt hittem ott pusztulok az utcaajtóban.
2017. jan. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
4 hetes terhesen nem igazán vetél még az ember, mert az azt jelenti, hogy megjön a menzesze. Tehát nagy általánosságban egy rendes menstruáció és kész, esetleg picit bővebb a vérzés. Későbbi hetekben zajló spontán és befejezett vetélésnél egyre erősebb görcsökre és vérzésre kell számítani. Missed ab-nél (megkésett vetélésnél) egy darabig semmi jel nincs arra vonatkozólag, hogy elhalt volna a terhesség, vagy csak kisebb vérzés jelentkezik.
2017. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, amikor semennyire. Nekem tünetek nélkül elhalt a baba, 2 héttel később vették észre uh-n. Nem is indult meg a vetélés, műteni kellett.
2017. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen vetéltem el.Semmi görcs nem volt,csak nagyon sok vér!
2017. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!