Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A bnőm miért csinálhatta ezt?...

A bnőm miért csinálhatta ezt? Ő 10 hetesen elvetélt. Már 2 hónapja. Nem kéne neki pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
Tegnap megbeszeltük h talizunk mert már reg lattuk egymast erre mikor meglatott engem elkezdett sírni utana csak a hasam nezte. Én terhes vagyok és már nagy a hasam. 26/n
2018. ápr. 14. 12:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
98%
Azért hogy még terhesen sem tudsz vele egy kicsit együttérezni :(
2018. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%
Gáz vagy.
2018. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora tuskó vagy. Nyilván várta azt a babát, termeszetes, hogy még nincs túl rajta.
2018. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
Ősbunkó vagy. A gyerekedet azért ne ilyennek neveld majd.
2018. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Inkább neked kell pszichológus!
2018. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
98%

Tudta, hogy babát vársz?

Ha igen és találkozott veled, biztos lehetsz benne, hogy csak megrohanták az érzések.

Amilyen tapintatosnak tűnsz, gondolom más témád se volt csak a terhesség és a szülés.

Elmondtad neki, hogy milyen szipiszupi dolog és ne aggódjon ő is mindjárt átélheti. Van ilyen, a természet szelektál... És hasonló"kedvességeket" közben a hasadat simizted esetleg közölted, hogy most mozog megfoghatja.

Totál ilyennek képzellek el.

2018. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%

A 10 hetes terhesség még nagyon az eleje, de ha várta, akkor persze, hogy még nem szedte össze magát. Igazából soha nem fogja elfelejteni, csak enyhülni fog idővel a fájdalom.

Ha ezt a kérdést úgy tetted volna fel, hogy már 2 éve vetélt el, akkor még megérteném, de hogy 2 hónap!!??

2018. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen természetes a reakciója.

Nem is értem h ezt h nem fogod fel.

Gondolom a találkozó alatt azért beszélgettetek is?! Akkor meg leszűrhetted volna hogy érzi magát.

Egyébként ettől még nem fogja lépten nyomon elsírni magát. De még csak most történt vele ez a tragédia, amit felkell dolgozni. Légy türelmes barát!


Egy nagyon közeli ismerősünknek meghalt a kislány 9évesen. Akkor voltam terhes m ár nagy pocakom volt. Nem mentem el a temetésre. Nyilván ezért....

Nem azt mondom h ne találkozzatok, de várd meg még ő keres téged.

2018. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora bunkó vagy....
2018. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon gáz vagy. Én majdnem 3éve, hogy elvetéltem, és csak 4 hetes voltam. A mai napig minden egyes nap eszembe jut.
2018. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!