Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ti ismertek olyan nöket akik...

Ti ismertek olyan nöket akik elvetéltek? Hányadik hétben? Gyakori dolog a vetélés?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 15:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
4-ből 1 terhesség vetéléssel végződik. Te is ismersz biztosan olyan nőt, aki elvetélt már, még ha nem is tudsz róla. Nekem is volt vetélésem, a 4. hétben. Sajnos nagyon gyakori dolog.
2018. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Anyósomnak 6 vetélése volt összesen (ebből mondjuk egy méhenkívüli terhesség volt) mind a 4-11 hetekben. 2 egészséges gyereke született.

Nagynénémnek is volt egy, ismeretségi körben több is sajnos.

2018. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Barátom anyukája kb 2 éve vetélt el a negyedik hónapban :(

Egyébként az első és harmadik hónap között a leggyakoribb az elvetélés, sajnos nem ritka dolog, ha valakivel megtörténik ez.

2018. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt 2 vetélésem egyik a 9. hétben, másik a 16. hétben. De ismerősöm nemrég vetélt a 7. hétben.

Sajnos elég gyakori dolog, csak nem szokás róla beszélni.

2018. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. Barátnőmnek majdnem, sikerült megmenteni. Kolléganőim között is van pár. Az első 12 hétben elég gyakori, abból is az első 6-8 hét.
2018. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert mostanában több ismerősöm egyből bejelentette ahogy elmaradt a mensijük és csináltak egy tesztet ami pozitív lett hogy terhesek! Tehát még csak 4 hetesen kb! Miért kell ilyen korán? Nem félnek ha esetleg elvetélnek azt is be kell majd “jelenteni”

Én személy szerint nem mondanám el családon kívül senkinek se csak ha már gtanús mert látszik a hasamon, esetleg rákérdeznek..

Ti hogy vagytok vele?

2018. ápr. 26. 16:06
 7/24 anonim ***** válasza:
20%

Arra azért figyelj, hogy az itt válaszolók 99%-a azt mondja majd, hogy igen, vetélt vagy ismer olyat akinek elment a babája.


Ebből NE vonj következtetést. A statisztika teljesen más.


Nekem pl a családomban (pároméban is) nem volt vetélés, csak korai halál (betegség). Most a jelenlegi 3 generációt nézem.

Akit ismerek, ő azért vetélt mert túl hamar akartak tesót és a szervezete nem bírta.

2018. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősöm már későn, a 6. hónap körül vetélt el. Szívszorító tragédia volt. Nem első baba lett volna és utána még született gyerekük.
2018. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

Én speciel nem ismerek ilyen nőt a környezetemben de n,ilván azért mert senki nem fogja mondnai hogy figyelj már tudsz róla hogy ekvetéltem? Ezt magukba zárják a nők,nem beszélnek róla senkinek.

Én 30hetes vagyok szerencsére nem volt vetélésem és remélem nem is lesz pozitivan kell hozzá állni,mert sok olyat ismerek viszont aki tul aggodja a terhességét hogy vajon megmarad e a baba megértem az aggodalmukat de az sem jó ha túl aggodja,egyébként én sem mondanám el 4hetes terhesen... 6honapos voltam mikor elmondtam a rokonoknak,barátoknak,kolegáknak.

2018. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nekem is volt vetélésem a 4-ik hónapban a két gyerekem közti terhességemmel. Nem sokan tudták terhes vagyok mert sovány alkat vagyok és tél volt nem is látszott! De ezért hál istennek nem kellett a tragédia mellett még magyarázkodnom is...A vetélés napjáig a terhesség tökéletes volt. Csak elkezdtem vérezni beindultak a tolófájások és megszültem! A baba tökéletes volt és élt! De sajnos fejletlen volt és meghalt szinte azonnal. De ez a késői vetélés azért nem túl gyakori.. Ezért a falnak tudnék menni mikor 4 hetesen bejelentik hogy terhes...
2018. ápr. 26. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!