6-7 het ures petezsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hete volram dokinal eloszor. Akkor 4-5 hetes voltam de ures petezsakkal. 1 hetre ra visszahivott es 5-6 hetes voltam megint ures petezsak de szikholyag van.

Szombaton gorcsoltem es bementem a korhazba. Allitolag meg 5-6 hetes vagyok de meg mindig ures, a PZS se szivhang se embrio nincs.. :(

Szerintetek milesz ebbol? Volt valaki ilyen helyzetben? Mi lett a vege?? Elvetelt, mutottek esetleg a vegen talaltak valamit?koszonom a valaszokat :)


2018. máj. 1. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is igy volt, aztan egyszercsak 7 beindult verzes, magatol kiurult,nem kellett muteni.


Azonnal teherbe estem ujra.

2018. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még bármi lehet. Az is lehet, hogy később fogant, de az is hogy sajnos elhalt terhesség. Tudom nehéz de türelem és ki fog derülni.
2018. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Most akkor 5 6 vagy 7 hetes? Nem mindegy

Nekem 6+0nal még szikholyag se volt. Tudtuk a pontos fogantatast mert uh kovetes volt kozepidoben. Aztan 7+2 nel mar embrio szivhanggal

2018. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos detto ugyan igy voltam idén januárban sajnos műtét kelett.

Sajnálom :(

2018. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Holnapmegyek magandokihoz mert az allami osszevissza beszel. Koszonom a valaszokat holnap megtusom mi a helyzet. Bar elegge gorcsolok szoval elfogmenni szerintem :(
2018. máj. 1. 13:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok. Én hcgt vérből vetettem le a synlabba 2 nap kulonbseggel,hogy élő terhességem van e. Nekem az lett 30. Hétben vagyok most
2018. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló volt, bár én vérzéssel mentem orvoshoz, petezsák volt látható szikholyaggal, ez a mensi szerinti 7. Héten.

Köv. Hét uhn nőtt a petezsák és szikhólyag is, embrió sehol pedig már a 8. Hét volt.


9. Héten amikor mentem már volt szivhang is.


Szóval simán lehet h később fogant. :)

2018. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi volt!
2018. máj. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nah mi ujsag?
2018. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2018. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!