Missed ab utàn alkohol?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a műtét, 22 hetesen állt meg a babàm szíve. Férjem szeretne elvinni egy borkóstoló fesztiválra, sètàlgatni, kicsit elterelni a gondolatainkat. Természetesen nem több üveg bort nyakalnèk be, esetleg fröccsöt , sajtokkal... Lehet ebből baj?
2018. máj. 4. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. De 22 hetesen milyen műtét? Akkor már szülni szoktak, nem?
2018. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tegnap történt akkor még a kórházban vagy. Kérdezd meg az orvosokat, ne laikus vadidegeneket! Miért nem tőlük kérdezel ilyet?

Nagyon sajnálom, ilyenkor valóban segít picit ha kikapcsolsz, együtt vagytok. De úgyis hosszabb idő kell hogy enyhüljön, ez természetes. Sok erőt kívánok!

2018. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam, nem 22 hanem 12 hetes voltam. Hazaengedtek a műtét után este úgyhogy ár nem vagyok kórházban.
2018. máj. 4. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Így már világos. Ilyen nekem is volt, 9 hetesen, én is iszogattam utána.. lehet, semmit nem befolyásol. Kívánom, hogy hamar fel tudjátok dolgozni.

1es

2018. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fogyaszthatsz alkohol en is fogyasztottam es semmi bajom nem lett. Mielobbi felepulest kivanok neked!
2018. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2018. máj. 4. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!