Filmek amik segíthetnek?

Figyelt kérdés
Olyan filmeket keresek amik vetélésről baba elvesztéséről szólnak. Nagyon nehezen dolgozom fel hogy elvesztettük 12 hetesen a babánkat....Bármit szívesen fogadok
2018. máj. 7. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon sajnálom ami veled történt, de szerinted az erről szóló filmek segítenének neked? 😩
2018. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ikreket veszítettünk el félidőn túl, majdnem 24. hetesen. Nekem az segített, hogy a gyászolás mellett (amit nem lehet elkerülni) a következő terhességre koncentráltam minden erőmmel. Diétáztam, sportoltam, de nekem ezek kellettek is egészségügyi szempontból is. Meg nekem segített olyannal beszélni, aki átesett hasonlón (félidőn túli vetélés). Vannak csoportok is, de én olyanhoz nem akartam csatlakozni, úgy éreztem, attól csak nehezebb lenne. Igazából nekem az a tapasztalatom, hogy mindenkin más segít, te érzed a legjobban, hogy mi esne jól, mi könnyítene a lelkeden. "Fetrengeni" kicsit a gyászban, megsiratni, stb. vagy ellenkezőleg, nem nézni hátra és előre menekülni, vagy kicsit teljesen mással foglalkozni (sport, hobbi, utazás...). Filmet konkrétan nem tudok ajánlani, nem hallottam még ilyenről.


Benézhetsz egy ilyen csoportba is, aztán ha úgy érzed, nem jobb tőle, egyszerűen kilépsz.

2018. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljes szivembol sajnalom,de nem hinnem hogy jot tenne most neked ilyen tipusu film,amikben kismamak es kisbabak vannak.

A Varandosok cimu film az egyik nagy kedvencem,abban van egy reszlet amikor az egyik no elveszti a babajat,de a vege happy end.Ha gondolod nezd meg,szerintem eleg pozitiv hangvetelu.Mas ilyen tipusu filmet nem ajanlanek most neked,nagyon felkavarna.

Esetleg youtube-on talalsz ilyen videokat,amikben anyukak meselik el a tortenetuket.En azokat neztem es olvasgattam sztorikat az angyalbabak szuleinek a torteneteit.Nekem segitett feldolgozni,amikor lattam a sok pozitiv vegkifejletet,de sirtam egy csomot is.

3 eves volt a kislanyunk mikor a tesvere meghalt a pocakomban,raadasul mar a terhessge vege volt.Nem tudtam hogy elem tul es hogy a kislanyunk hogy fogja fedolgozni.Irtam is ki akkor egy kerdest itt.Azota mar megszuletett a kis szivarvanybabank es a napokban lett egyeves.Ha gondolod megkeresem a kerdest,belinkelem ide,hatha az ott adott valaszok segitenek.Nagyon sok erot kivanok!!Az elirasokert bocsanat,gyorsba kellett valaszolnom.

2018. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen <3 A szivárványbaba mit jelent?
2018. máj. 7. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szivárványbaba az a baba, aki vetélés után születik. Azt jelképezi, hogy a rossz után jó fog következni, eső után kisüt újra a nap. Magyarul a reménység. :)


Egyébként azóta nekem is van három csodaszép "szivárvány" gyermekem. Szóval fel a fejjel, nem is hinnéd, mennyien mentünk át ezen! <3


#2 válaszoló voltam

2018. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

A szivarvanybabat ugy latom mar mas leirta :)

Hogy vagy kerdezo?

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetel..

Ide belinkelem neked az anno feltett kerdesemet,hatha segit valamit,ha latod hogy hanyan vesztettek el a babajukat es hanyan kaptak helyette egy uj kis csodat.A mi tortenetunk peldaul szerintem eleg hihetetlen,legalabbis nekunk biztosan.2016 marciusaban ment el a baba es 2017 aprilisaban mar meg is szuletett a szivárványbébink.

2018. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Nagyon rosszul lettem, folyamatosan szúr a mèhem, alhasam... Wc és is nagyon nehezen bírok kimenni :( Nem tudom mennyire normális ez a nagyon erős fájdalom, holnap megyek megmutatom magam az orvosnak, de picit még vèrzek...nem tudom megvizsgál e így 6 nappal a műtét utàn
2018. máj. 8. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!