Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utàn ilyen fájdalom?

Missed ab utàn ilyen fájdalom?

Figyelt kérdés
5 napja volt missed ab műtètem. Vèreztem, de nem fàjt annyira csak lelkileg....Aztán tegnap elkezdett lyan szinten fàjni a mèhem hogy felkelni nem bírtam, mintha kèsekkel vagdosnànak... Pisilèskor még jobban fáj, nem is tudok rendesen elmenni wc-re. Normális ez a műtèt utàn? Kinek mikor múlt el?
2018. máj. 8. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális, mert valamennyire meg volt nagyobbodva a méhed, és megy össze. Nem emlékszem, meddig tartott, talán 1 hétig.
2018. máj. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hany hetes terhes voltal mert az is szamit hogy mekkorara tagult mar ki a mehed. Nekem januar elejen volt missed abom es 10-11 het kozott voltam. A mehosszehuzzodast azt ereztem hetekig, nem tul kellemes de ki lehet birni. Bar sokszor reggel mikor ki akartam maszni az agybol akkorakat nyilalt a hasamba mintha hasbaszurtak volna de egy par perc es elmult.

De en osszesegeben eleg jol voltam a mutet utan. Pisiles kozben soha nem tapasztaltam fajdalmat. Lazad nincs, mert az utalhat komplikaciora? Vagy eros, darabos verzes. Ha ezek nincsenek akkor varj meg egy par napot es esetleg azutan keresd fel a nogyogyaszod hogy megnyugodj.

2018. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
12 hetesen vették észre hogy nem dobog a kis szíve egy hete már. Folyamatosan szúr az egész medencém...lehet hogy méhgyulladás, holnap megyek a szakrendelésre megnézik...
2018. máj. 8. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:

#2es vagyok. Reszvetem :(

Aterzem a helyzeted, en januarban veszitettem el a babank.

Jol teszed hogy holnap mesz orvoshoz, majd irj, hogy mit mondott az orvosod.

Jobbulast kivanok neked!

2018. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Méhgyulladást állapított meg és van még a méhmben alvadt vérdarab amire Ergam cseppet írt. Reméli nem kell újra kaparni ezt mondta :(
2018. máj. 9. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom, remelem a gyogyszeres kezeles segiteni fog es nem kell megismetelni a beavatkozast. Gyors gyogyulast kivanok neked!

2es voltam

2018. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!