Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ugye ennyitől még nem fogok...

Ugye ennyitől még nem fogok elvetélni?

Figyelt kérdés
Párommal este összevesztünk és azt mondtam neki bárcsak elvetélnék. Olyan bűntudatom van este óta. 6 hetes vagyok.
2018. máj. 9. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos nekem is volt olyan nagy vita közepette, hogy olyat mondtam, kár volt tőled teherbe esnek, tudom nem szabadott volna hirtelen felindulásból sem ilyet mondani, főleg mert utána pár órával már minden a legnagyobb rendben volt, szégyelltem magam a baba előtt és természetesen mindennel jobban szeretném öt, a legnagyobb kincsünk, alig várom, hogy foghassam, itt legyen. Ne érezd magad emiatt rosszul tovább, legyél nyugodt, nem lesz semmi baj.


30 hkm

2018. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem úgy megy, hogy a vetéléshez elég csak akarni. Most csak bűntudatod van.
2018. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Azért ha ilyet mondasz, akkor lehet nem is akarod ezt a terhességet, én is mondtam ilyet talán, de nagyon rosszul voltam sok hónapot, így nekem nincs bűntudatom, a babának semmi baja nem lesz attól amit mondtál, ha ez ilyen könnyű lenne, akkor nem lenne abortusz.
2018. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Ez komoly kerdes ??


Varj kiprobalom! " Barcsak megnyernem a lottot! "

2018. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Legyen hozzá szerencséd utolsó :D


Tudom kicsit túl gondolom de bánt hogy ilyet mondtam :/

2018. máj. 9. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhességi vészes hányásom volt, (napi 10-15) kórházba kerültem, infúzióit kaptam hetekig. Otthon volt a másik gyerekem, apának szabit kellett kivenni, veszélybe került a munkája is. Na akkor, nekem is járt ilyeneken az agyam. Nem lett semmi baj, csak lelkiismeretfurdalásosod van.
2018. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!