Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Magzatelhalás után, de missed...

Magzatelhalás után, de missed ab műtét előtt tapasztalt valaki húzó, nyilalló érzést a méhében?

Figyelt kérdés
Kb. olyasmi, mint amikor a méh növekszik és feszülnek a tartószalagok. Vagy növekedhet-e a méh annak ellenére, hogy a baba elhalt vagy felszívódott az csak üres petezsák van?
2018. máj. 24. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Tobb vetelesem volt (4), mundegyiknel ugyanugy huzodott/feszult a mrhem es neha enyhe mensiszeruen fajdogal akkor, amikor mar elhaltak az embriok, mint azelott. Ilyen szempontbol nem volt mas erzes, de pl volt, hogy a tobbi tunetem (emelyges, stb) teljesen megszunt.
2018. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha elhal a baba, nem növekszik a méh tovább. Nekem akkor szűnt meg a húzó-nyilalló érzés amikor elhalt a terhesség.
2018. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Nálam magától elindult a kilökődés, és volt nyilalló fájdalmam.
2018. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és nagyon-nagyon sajnálom a veszteségeteket. :(


Azok, akik pontozzák a válaszokat, legyenek szívesek megírni a saját tapasztalataikat. Biztos van, ha ennyire nem tetszik a válaszadók írása.

2018. máj. 25. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem nagxon húzodott feszült de teljesen másképp fájdogált.11 htes lettem volna.Barnázas miatt kórhazba mentem rögtön ott mondták már 3 hete nincs szívhang.8 hetesen megállt a fejlődesben.


Őszintén mondom ha éreztem volna valamit a 3 hét alatt hamarabb mentem volna.de sajnos semmit.Talán hogy nem voltam annyira fáradt.de ezt amugy is lehet olvasni tünetek jönnek mennek...


Az biztos ez a húzodas is akkor kezdödött mint a barnázás.

Azonnal mentem.de késő volt.

Van rgy 5 eves fiam vele nem voltak ilyen gondok.egészséges.egy ev után (annyi ugy erzem kell nekem is a férjemnek is es a szervezetrmbek is azt mondta a doki)újra megprobáljuk.Remélem sikerrel.mert nagyon szeretnénk egy bábát még.

2018. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!