Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 3 hete volt művi terhesség...

Aniikó kérdése:

3 hete volt művi terhesség befejezésem miért fáj ennyire?

Figyelt kérdés

Sziasztok sajnos 3 hete a 6 hetes babám elhalt, művi úton fejezték be a terhességet. Arra ébredtem hogy bal oldalt nagyon fáj a hasam, most annyira görcsöl és besugárzik az egész hasamban alig bírok menni :( megyek dokihoz de csak délután. Valaki járt már így? Ha igen miért?

Meg köszönöm hogyha normális választ kapok és nem bunkózik senki!


2018. szept. 3. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Eloszor is nagyon sajnalom amit at kellet elned. Nekem is volt januarban egy missed ab-om. Nekem nem volt semmi panaszom. Egy hetig vereztem es neha gorcsolt a hasa, amire a doki azt mondta hogy huzzodik vissza a mehem az eredeti meretehez(10hetesen volt a mutetem). Akkor az orvos azt mondta ha nem lazasodom be, nincs nagyon eros verzesem vagy hasi fajdalmam akkor minden rendben van.

Juniusba volt egy kemiai terhesegem, 6 hetesen veteltem el. Na, nekem ez utan volt hasonlo fajdalmam amit leirtal, kb. 3 het korul volt nekem is ez a panaszom.Elmentem az orvoshoz es huvelyi uh utan mondta hogy nem tudom hany millimeternyi folyadek van a mehembe es azert van fajdalmam. Nalam ez volt, de lehet nalad mas okoza a fajdalmat.

Majd ird meg mit mondott az orvos.

2018. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!