Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért barnázok, vérzek ha a...

Miért barnázok, vérzek ha a másik babával minden rendben?

Figyelt kérdés
Várandós vagyok,de elég problémás. Áprilisban egy tenyér nagyságú vérömleny távozott belőlem. Korházba mentem de semmit nem csináltak velem. Május 3.-án borzasztóan elkezdtem vérezni azzonnal mentőt hívtunk és már úgy is mentem be hogy meghalt a baba erre készítettem fel magam. Ultrahang vizsgálaton a doki azt mondta nem érti mi lehet a baj honnan vérzek mert a baba jól van! Vérömlenyt keresett és egy másik babát talált aki elhalt! Azt mondta onnan vérzek,kicsit megnyugodtam,de ez az állapot azóta is fennáll. Nem nagy mennyiségébe csak tisztaságit használók de elég idegesítő,zavaró és aggodalommal tölt el. Vett a párom magzati szívhang hallgatót és hallom is a babát. Progeszteront kaptam este 1. Tapasztalat tanács kellene!! 3 várandoságom soha ez idáig nem volt vetélésem.

2019. máj. 19. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nálam is! Én lombikkal lettem ikerterhes. Az egyik baba korán elhalt. 11 hetesen egyszer csak elöntött a vér (szó szerint) szaladtunk a kórházba, vetélésre készülve, de babánk -hál' Istennek- jól volt. Vérzésforrást nem találtak.

12 hetesen megint elöntött a vér, minden átmenet, és előjel nélkül, még az előzőnél is jobban. Az orvos tál helyett inkább vödröt kért alám, miközben vizsgált...

Akkor vették észre, hogy a lepény teljesen a méhszájon van, és abból vérzek.

Azonnal bent tartottak a kórházban. Nem ehettem, ihattam; mondván készülünk a műtőbe... Másnapra alább hagyott a vérzés, de egyszer csak egy tenyérnyi darab távozott belőlem. Sírva hívtam a férjem, hogy jöjjön, most már tényleg elvetéltem. Aztán csináltak egy UH-ot, és a babám vígan kalimpált odabenn! Pár nap alatt elmúlott a vérzés, és kb. 1 hónap alatt feljebb húzódott a lepény is. Utána már nem véreztem, és a babám is egészségesen megszületett már azóta!

Szóval kitartást, nincs veszve semmi!

2019. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most vagyok 15hetes. Hát remélem minden rendbe jön. Köszönöm szépen
2019. máj. 20. 05:36
 3/3 A kérdező kommentje:
A mi babánknak nincs szivhangja! A nemét vártuk,hogy megmondja mi lesz,de csak rossz hírt kaptunk! Ma jöttem be a kórházba mi fog történni?
2019. jún. 12. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!