Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 11+2 naposan elvetéltem ma...

11+2 naposan elvetéltem ma egy hete azt mondta az ápoló nő mikor kiengedtek 3 hónapot várjunk a baba ügyben ki mennyi időt várt és mennyi idő múlva lett terhes? 31 éves vagyok és ez volt az első baba 2 próbálkozós hónap után jött össze .

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 3 honapot mondtak, de mi 5t vartunk, lelkileg nagyon odavagott a dolog, a 7.-ban lettem ujra terhes. Szinten 31eves voltam. Ez a terhesseg sikeres lett.

Aztan 33evesen megint elveteltem, nagyon az elejen, 5+4en, de nem kellett muteni, azonnal terhes lettem, bar mondtak, h egy honapot varjunk, de igy se lesz baj, h osszejott a baba egybol, most vagyok vele 30hetes terhes, semmi problemam nincs a terhesseggel.

2019. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lelkileg én is nagyon kivagyok csak ugy érzem az segit ha megint kismama leszek és igaz félek hogy megint ez fog történni de bizok benne hogy nem neked gratulálok és jó egészséget a picihez az első vetélésed hány heesen volt a szövettanból kiderült,higy mi volt a baj?
2019. júl. 5. 10:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kivárnám az időt.


Mi volt a baj?


/ én most rettegek 6 hetes vagyok, már 2-szer voltunk ügyeleten vérzéssel/

2019. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elso terhessegem 8 hetesnek felelt meg, de kisebb volt, mint kellett volna lennie, nem fejlodott, aztan nem volt szivveres...

En is ugy ereztem, hogy csak egy ujabb terhesseg segithet (de feltem, hogy megint megtortenhet, nem mertem kockaztattni) es a parom is nagyon ugy volt vele, hogy varjunk, igy megszakitast/ovszert alkalmaztunk abban a par honapban, majd rendeltem ovutesztet is, bar pont nem hasznaltam, mikor ujbol terhes lettem.


(Aztan ahogy irtam, sajnos, volt meg egy vetelesem, nem tudtam az elso ota annyira beleelni magam az elejen egy terhessegemnbe se, igy ez a veteles nem viselt meg annyira, mint az elso, de igy is nehez volt.)


Pedig soha nem volt abortuszom, nem dohanyzok, nem iszok, nem kavezok, fogamzasgatlot max egy evig szedtem...


Azonban a korom ellenere viszonylag gyorsan teherbe esek, akarcsak te, bizz magadban, hogy megint nagyon hamar sikerulni fog, meg az is lehet, h elsore! Szerintem fontos, hogy keszen allj egy uj babara, velem az is volt a gond, h elsot szerettem volna visszakapni es addig hat nem ereztem, hogy teherbe kene esnek a masodik babammal.



(Elso vagyok)

2019. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi volt a baj akkor este meg volt szivhang is hajnal fel 5 kor mar nem látszódott a terhesség ultrahangon várom a szövettani eredményt hátha ott kiderül mielött vereztem egész nap takaritottam ablakot port töröltem lehet az volt a baj nem tudom sajnos de veled nem lesz semmi én csak azt tudom tanácsolni ne olvass ilyen történeteket ha nincs problémád ne félj pihenj sokat és boldog babavárást
2019. júl. 5. 11:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha műtöttek, akkor kell 3 menstruációs ciklust várni, mert ha nem, elvileg nagyobb az esélye egy újabb vetélésnek. Ha magától ürült ki, akkor már köv. hónapban lehet.
2019. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Műtéti befejezés volt
2019. júl. 5. 11:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és szedtem már a babatervezésnél is jutavit magzatvédőt e vitamint most vénusz cseppet iszok ha elfogy meg elkezdem a folsavat meg plussz e vitamin a labor eredményem is jo volt nem tudom mi lehetett a baj :(
2019. júl. 5. 12:08
 9/11 anonim ***** válasza:

20. héten vetéltem el ikreket. 6 évet vártunk Rájuk...

Meg is kellett Őket szülnöm, és utána befejező műtét is volt. Nekem 2 ciklust javasoltak ezután várni, majd újra próbálkozhattunk. 7 hónappal később sikerült újra, és már meg is született a kislányom azóta.

2019. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom amit át éltél de gratulálok a masik babához.
2019. júl. 6. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!