Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy lehet a felnőttként...

Krisztina2418 kérdése:

Hogy lehet a felnőttként manapság barátokat találni?

Figyelt kérdés
Sokszor vagyok nagyon egyedül. Egyedül élek és nincs senki akinek számitanék. Sokszor vagyok emiatt feszült és frusztrált. Hisz nincs kivel megosztanom a gondolataimat nincs a akivel elmehetnék vásárolni vagy szórakozni. És ez nagyon zavar. Amúgy próbáltam már a közönségi sportokat és különböző programokat is hogy barátokat szerezzek de ezek nagyrésze nem jött össze. És nem is a személyiségemmel van a gond hiszen nagyon kedves jófej nagylelkű lány vagyok. Egyszerűen az emberek nem adtak esélyt hogy megismerjenek. És mivel általában túl egyedül vagyok könnyen nyílok meg. Lehet hogy ez az oka. Minden esetre szeretnék barátokat . És minél több kedves embert ismernék meg annál pozitívabban látnám a világot

2020. máj. 18. 08:42
 1/6 anonim válasza:

Nos ez ilyen sajnos.

Tudom, hogy nem nyugtat meg de rengeteg ilyen ember van a világon (én is) akiknek egy bizonyos kor felett már iszonyatosan nehéz ismerkedni.


Egyébként társkereső oldalon próbálkozhatsz.

2020. máj. 18. 08:57
 2/6 anonim válasza:
Mindig is csodálkoztam amikor valaki azt írja hogy fiatal lány létére nem tud barátokat szerezni. Nálunk akár melóhelyen, akár haveri körben mindenki egyből haverkodni akar velük.
2020. máj. 18. 09:01
 3/6 anonim válasza:
Legalábbis az írásod alapján lánynak tűnsz, ha férfi vagy akkor lehet hogy a stílusod miatt nem haverkodnak veled az emberek.
2020. máj. 18. 09:02
 4/6 anonim válasza:

„…nagyon kedves jófej nagylelkű lány vagyok.”; ”…könnyen nyílok meg. Lehet hogy ez az oka.”: igen, ez a két dolog az oka. Ismerős a dolog, én is hasonló vagyok, de férfiban. Ezzel csak két dolgot ér el az ember:

A, otthagynak, mert úgy tűnik, hogy olyan vagyok, mint egy mocsár, ami csak áll, elvan magának;

B, kihasználnak, he vesznek – és ez a gyakoribb.

Mit lehet tenni? Életet tenni bele ebbe az egészbe, feloldódni, mozogni, cselekedni, mértékkel beszélni, de inkább kérdezni. A kérdezéssel magadnak is adsz időt, hogy jobban kiismerd a másikat, hogy érdemes-e beleinvesztálnod, vagy sem.

2020. máj. 18. 10:33
 5/6 anonim válasza:
Igazad van 4-es, különben is,az informácó hatalom. Azért nem adnak ki magukról elsőre sok mindent a rutinosak, inkább megszerzik másról az infókat.
2020. máj. 18. 13:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam párkeresőn de nagyon negatívan tapasztalataim vannak amúgy igen lány vagyok. És elég nehéz így barátokat szereznem de ha valaki Szegedi és hasonló cipőben jár. Akkor szívesen beszélgetnék vele
2020. máj. 19. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!