Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol ismerkedtek szívesen, ami...

Hol ismerkedtek szívesen, ami nem tűnik bunkóság ám, vagy nyomulasnak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 13:56
 1/10 anonim válasza:
Csak itt,de kb.minden 2.nyomul.
2020. aug. 22. 14:02
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennyire félre érthető manapság az ismerkedés? Jó, tudom kezd kicsit sok lenni a kérdés :D
2020. aug. 22. 14:12
 3/10 anonim válasza:
Igen,mert ha elkezdesz ismerkedni,egyből azt hiszik szexelni akarsz,most,rögtön.
2020. aug. 22. 14:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen szerencse hogy nem így van :)
2020. aug. 22. 14:20
 5/10 anonim válasza:
Lányok többsége nincs hozzászokva, hogy bevásárlóközpontokban, tömegközlekedési eszközön, utcán... egy idegen srác hozzájuk szól. Egy idegen srác 2 mondatnál többet beszél a lányhoz egyből azt gondolják felakarja szedni. Ettől berezelnek, kikerekedik a szemük és menekülnek. Hazai lányok többsége egy idegenre nem mer az utcán ránézni, még a fejüket is elfordítják. Bezzeg titokban a lányok is leskelődnek. Nagyon nehéz esetek. Munkahelyen a legjobb. Össze vannak zárva 8 órán keresztül, naponta látják egymást, helyben van büfé, kávé, sütemény. Nem lehet elkerülni a beszélgetést. Együtt lakva vagy munka közben lehet a másikat legjobban megismerni. Kiváló helyszín, csak nem túl romantikus.
2020. aug. 22. 14:36
 6/10 anonim válasza:
#5 pedig én annyira örülnék, ha csak random srác akárhol leszólítana. Hiányolom ezt.
2020. aug. 22. 15:33
 7/10 anonim válasza:
Hát én pl tuti nem tudnék mit kezdeni ha egy idegen, főleg ha helyes is hozzámszólna :D főleg ha várom a buszt mert egy fárasztó nap utána haza szeretnék menni is és nyűgös is vagyok, ha meg ismerősök is állnak a váróban még kínosnak is érezném a dolgot. De ja a munkahelyen is lehet ha van kiszemelted vagy akár bevásárlás közben valami ürüggyel megszólíthatsz valakit
2020. aug. 22. 16:09
 8/10 anonim válasza:

Én ma jót beszélgettem a fodrászommal kb. delutan 3-kor. (Biohair) Először voltam nála, nagyon kedves volt, gyakorlatilag nem volt vendég rajtam kívül. Mondtam neki, hogy még senki nem nyírt meg ilyen jól (amúgy hazudtam:D), és elkértem a számát, hogy legközelebb akkor tudjak jönni amikor ő is dolgozik. Megadta.


Miután eljöttem írtam neki egy sms-t, hogy van-e kedve folytatni a beszélgetést. Belement. 9-kor tali. Izgulok azért, de legalább a hajam miatt nem kell... :) 31/F

2020. aug. 22. 20:12
 9/10 anonim válasza:

én még nem szólítottam meg lányt az utcán, ismerkedési célból, akkor is, ha tetszett, de amúgy nekem megjött a kedvem az ismerkedésre!


17/F

2020. aug. 23. 16:46
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es még nem vagy elkesve semmivel :)
2020. aug. 23. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!