Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hiszel benne,hogy létezik?

Hiszel benne,hogy létezik?

Figyelt kérdés

Szerintettek van fiú és lány között barátság?Szerintem van érdekelne viszont a ti véleményetek is. Illetve szívesen barátkoznék olyan férfival aki hisz a női férfi barátságban.😊 Írjatok nyugodtan nem harapok.

L.🙂


2020. nov. 3. 22:48
 1/6 anonim válasza:
Akik írnak, úgy 2-3 üzenetig fognak hinni benne, utána rátérnek a lányegre. :-)
2020. nov. 3. 22:50
 2/6 anonim válasza:
Mi a nevem??
2020. nov. 3. 22:58
 3/6 anonim válasza:
Anonim vagyok?
2020. nov. 3. 22:58
 4/6 anonim válasza:
Hiszek benne, tapasztalatbol mondom, hogy letezik. Ird meg priviben, hogy hany eves vagy es beszelgethetunk :)
2020. nov. 3. 23:07
 5/6 anonim válasza:
Igen, létezik. Nekem mindig is lány barátaim voltak és működött, 10 évig. Nem emiatt lett vége.
2020. nov. 4. 00:37
 6/6 anonim válasza:
többnyire viszont emiatt megy tönkre, szóval nem igazán működik...egyik fél többet fog akarni mindig...plusz párkapcsolat is véget fog vetni, pedig egy barátság elméletileg ezen nem mehetne tönkre...
2020. nov. 4. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!