Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Introvertált, "könyvmoly"...

Introvertált, "könyvmoly" fiúkkal/lányokkal hol tudnék ismerkedni? (23,l)

Figyelt kérdés

tipikusan az az ember vagyok aki inkább itthon marad a macskája társaságában netflixet nézve (vagy könyvet olvasva), mint hogy elmenjen bulizni

ha buliról is van szó inkább házibuli vagy kiülés valahova a kis baráti társaságommal és sörözés/borozás vagy társasjáték

persze barátom sem sok van, sőt ezért akarok új arcokat megismerni

jobban szeretek neten ismerkedni, élőben szégyenlős vagyok, könnyen zavarba jövök, idő kell míg oldódok, neten azért könnyebb c:

kinézetre sem vagyok az a nagyon lányos lány, tudjátok, alig sminkelek, soha nem volt még póthajam, műkörmöm és stb.

próbálkozok még a stílusom kialakításában (ezért is rendelek sok ruhát az internetről)

hasonló érdeklődésű fiúkkal/lányokkal szívesen ismerkednék

esetleg facen vagy valahol van ilyen csoport?



2021. febr. 2. 22:08
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Ugyan én valahol az introvertált -és az extrovertáltság közé helyezném magam, de ha gondolod, szívesen ismerkedek :)


27/F (Budapest)

2021. febr. 2. 22:10
 2/22 anonim válasza:

Szia :) hany éves vagy? en szivesen beszélgetek veled, ha nem vagyok nagyon "öreg" hozzád :D

(sajna ha nagy a korkulonbseg akkor mar nehez megtalalni a kozos erdeklodest, es fenntartani egy tartalmas beszelgetest)


24

Bp.

2021. febr. 2. 22:12
 3/22 A kérdező kommentje:
hey ott van a kérdésben a korom
2021. febr. 2. 22:13
 4/22 anonim válasza:
Upsz, atsiklott a szemem felette (>-<)" :D
2021. febr. 2. 22:15
 5/22 anonim válasza:
22 f vagyok. szívesen ismerkednék veled.
2021. febr. 2. 22:31
 6/22 anonim válasza:
Ha nem láttam volna, hogy lány vagy akkor azt hinném, hogy rólam van szó. Mondjuk én kicsit fiatalabb vagyok a szerény 20 évemmel, de ha ez nem tántorít el akkor írj nyugodtan
2021. febr. 2. 22:37
 7/22 anonim válasza:
Moly pont hu-n van egy levelezőtársat keresek rovat, oda is érdemes írnod.
2021. febr. 2. 22:41
 8/22 anonim válasza:

Szia! Én is hasonló vagyok és nagyon örülnék, ha barátkoznánk. :)

24l

2021. febr. 5. 19:26
 9/22 anonim válasza:
Páran már írtak előttem de ha van még kedved akkor itt vagyok :D
2021. febr. 5. 21:24
 10/22 anonim válasza:

Szia, én is teljesen ilyen típus vagyok, szeretek olvasni is pl, szerintem nincs is baj azzal aki ilyen

22/F

2021. febr. 6. 01:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!