Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek vissza fog meg...

Szerintetek vissza fog meg irni, vagy engedjem el mar most?

Figyelt kérdés
Megprobalkoztam a baratkozassal fbn, talaltam is egy olyan embert, aki szimpatikus es van kozos erdeklodesi korunk. Ra is irtam, majd probaltam beszelgetni vele. Latszolag szoba is elegyedtunk, hisz beszeltunk par szot. Aztan egyszer visszakerdeztem egy valaszara 1 oraja, azota nem irt semmit. Latta, de ennyi. Nem tiltott le, nem is torolt, de ugy tunik megakadtunk. Tudom, hogy nem szabad semmit sem eroltetni, igy nem is irtam neki ujra azota. Viszont en mar elkezdtem kvazi "temetni" ezt a dolgot, mert szerintem soha nem ir vissza mar. Elerhetonek jelzi a fb mindekozben vegig. Szerintetek ideje elengedni, vagy van valami halovany esely arra, hogy visszair meg? Nem tudom, mit csinalhattam rosszul, hisz nem nyomultam, nem tolakodtam, semmi ilyen.
2021. márc. 18. 23:46
1 2
 1/18 anonim válasza:

Lehet pont ez volt a baj, hogy nem nyomultál eléggé!

De amúgy ez mit jelent ellentétes neműek vagytok?

Az egész kérdés olyan mintha te nem is barátot kerestél volna benne!

Vagy ezt megbeszéltétek, hogy barátság lesz csak?


Majd ha akar keresni fog!

2021. márc. 18. 23:49
 2/18 A kérdező kommentje:
Félreértettél ezek szerint. :D Barátot kerestem, hisz mindketten fiúk vagyunk, szóval esélytelen, hogy többet akartam volna. Nem beszéltünk meg jóformán semmit, hisz nem is beszéltünk olyan sokat. Ha túlságosan nyomultam volna, az lett volna a vesztem. Sajnos nem látom semmi esélyét ezek után annak, hogy valaha keresni is fog, max. ha én írnék rá újra, de azt már valóban nyomulásnak lehetne nevezni.
2021. márc. 18. 23:53
 3/18 anonim válasza:

Ez a nyomulás szó nagyon hát hogy mondjam 🏳️‍🌈! :D

Nincs ezzel semmi baj, de most kinek akarsz hazudni? Nekem, neki vagy magadnak?

2021. márc. 18. 23:59
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért lenne olyan szó? Nem akarok hazudni senkinek és nem is teszem azt. Egyszerűen nem gondolnám célravezetőnek azt, ha folyamatosan bombáznám üzenetekkel. Én itt csak erre gondoltam.
2021. márc. 19. 00:01
 5/18 anonim válasza:
Tudod mit jelent a látens melegség?
2021. márc. 19. 00:04
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudom, de egyáltalán nem vagyok az, lol. Egyszerűen csak szerettem volna barátkozni valakivel, akivel legalább van egy közös érdeklődési körünk.
2021. márc. 19. 00:07
 7/18 anonim válasza:
Szerintem ő is ettől ijedhetett meg talán vagy nem?
2021. márc. 19. 00:09
 8/18 A kérdező kommentje:
Mitől?
2021. márc. 19. 00:10
 9/18 anonim válasza:

Hogy talán többet akarsz mint barátság!

A fiúk nem igazán szeretnek huzamosabb ideig másik fiúval beszélni.

2021. márc. 19. 00:12
 10/18 anonim válasza:
Még irhat lehet most nem ér rá válaszolni és később fog
2021. márc. 19. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!