Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Áthívjam őket? (A többi lent)

Áthívjam őket? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy pár hónapja költöztek ide új szomszédok és eddig nem nagyon volt velük alkalmunk beszélgetni. Egyébként egy családról beszélünk, negyvenes szülők és egy tini gyerek. Szívesen össze barátkoznék velük, hiszen minden szomszédunkkal jóban vagyunk. Szerintetek nagyon tolakodó lenne ha áthívnám őket grillezni vagy bográcsozni úgy hogy még nem nagyon beszélgettünk?

2021. júl. 10. 21:14
 1/8 anonim válasza:
Nem! Biztosan szívesen vennék, hogy barátkozni akarsz velük, mert ez azt jelenti, hogy befogadtátok őket az utca közösségébe!
2021. júl. 10. 21:33
 2/8 anonim válasza:

Nem! Biztosan szívesen vennék, hogy barátkozni akarsz velük, mert ez azt jelenti, hogy befogadtátok őket az utca közösségébe!


Hol élsz te? Mi az , hogy befogadni az utca közösségébe? Miért kellene befogadni?Ez nem egy munkahelyi csapat vagy egy iskolai osztály.Az utca nem egy közösség.Hol van egyáltalán ilyen?Én több évtized alatt nem beszéltem egy mondatot sem a szomszédokal.

2021. júl. 10. 22:00
 3/8 anonim válasza:

Szerintem ne, mert visszaüthet..

Először beszélgess velük, figyeld meg milyenek. Ha kibeszélősök, füllentősök, nagyzolók, akkor felejtős.

Sajnos tapasztalat, és hatalmasat koppantam. De az élet vissza adta nekik!!!!!!!!!

2021. júl. 10. 22:19
 4/8 anonim válasza:
Hú, ezt a sok negatív embert. Hívd át őket, maximum többször nem lesz közös program, ha nem sikerül jól. :) Én azt se tudom ki költözött a szomszédomba, mert be sem csengettek, nem is köszönnek, stb.. :/
2021. júl. 11. 18:33
 5/8 anonim válasza:

Hú, ezt a sok negatív embert. Hívd át őket, maximum többször nem lesz közös program, ha nem sikerül jól. :) Én azt se tudom ki költözött a szomszédomba, mert be sem csengettek, nem is köszönnek, stb.. :/


Miért is kellene köszönni neked meg becsengetni hozzád?Ki vagy te?

Te vagy a miniszterelnök vagy mi?Nem kötelezô nekik.Fizettek a házért és kész.Azzal beszélnek akivel akarnak.

2021. júl. 11. 18:40
 6/8 anonim válasza:

Kedves #5-ös:

Szerintem taplóság. Azért a saját szomszédodnak csak illik bemutatkozni, hogy hello, ideköltöztem, Gipsz Jakab vagyok, stb. Vagy legalább ha látod köszönni neki.. Én is így tettem, és örültek, kedves gesztusnak találták az évek óta itt lakók, akikkel közvetlen szomszédok lettünk.. Tipikus pesti bunkó vagy. :) (mondom ezt született pestiként)

2021. júl. 11. 21:04
 7/8 anonim válasza:

Kedves #5-ös:


Szerintem taplóság. Azért a saját szomszédodnak csak illik bemutatkozni, hogy hello, ideköltöztem, Gipsz Jakab vagyok, stb. Vagy legalább ha látod köszönni neki.. Én is így tettem, és örültek, kedves gesztusnak találták az évek óta itt lakók, akikkel közvetlen szomszédok lettünk.. Tipikus pesti bunkó vagy. :) (mondom ezt született pestiként)


Miért illik bemutatkozni? Nem az iskolában vagyunk ahol be kell mutatkozni az osztályba az új gyerekeknek. Hány éves vagy te? Szerintem 15 körül lehetsz.Meg ez az én házam , azt csinálok amit akarok.Én fizettem érte.Nem vagyok köteles jelenteni, hogy ideköltöztem.Szánalmas.Egyébként meg nem Pest a lakhelyem. A kedves gesztusodal meg mire mentél?Egy bohóc vagy.

2021. júl. 11. 21:26
 8/8 anonim válasza:
30 vagyok, inkább te tűnsz egy hisztis gyereknek. :) Mond neked valamit az a szó, hogy lakóközösség? :) Nem tudom miért szánalmas, hogy nem utálom a szomszédaimat, hanem normális ember módjára köszönök nekik, és néha beszélünk pár szót. De nyilván én vagyok a deviáns. :)
2021. júl. 12. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!