Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miről beszélgessek vele?

Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Új osztályba kerültem, ahol nem igazán ismerek még senkit.

Viszont van egy lány(én fiú vagyok) , aki keresi a társaságom.


Hív kávézni, büfébe, együtt járunk haza a buszon. Viszont sokszor van olyan, hogy kullogok mellette és nem tudom mit kellene neki mondani, meg kínos csönd van.


Magam adom teljesen, csak számomra nagyon gáz, hogy nincs témánk. Így meg kezdeményezni se tudok egy jó beszélgetést sem.


Egyébként ő az osztály nagyszájúja, megmondom asszonya, ikonja. Benne van a hülyeségben állandóan.


Remélem valaki tud írni valami jót. Hátha volt valaki hasonló helyzetben mint most én.


Ui: nem felszedni akarom



2021. szept. 29. 17:59
 1/3 anonim válasza:

Talán mindkettőtök gyökeresen más életfelfogású családból származik - a leírásból ítélve Te nagyon csendes vagy, Ő sokat beszél. Két merő ellentét.


Megtalálhatjátok ugyan egymásban, ami a másikból hiányzó tulajdonság - de az esetlegesen eltérő családi neveltetés hatására ez vajon hosszú távon fog-e működni?

2021. szept. 29. 19:18
 2/3 anonim válasza:
Kérdezgesd. Főleg, hogy miket szeret csinálni. Utána már lesz téma. Kérdezd végig, hogy milyen zenéket, filmeket, könyveket, sportokat szeret, van e hobbyja. Beszéljétek ki a tanárokat. Beszélgess vele kajáról. Ahogy jobban megismered, jönni fognak a témák.
2021. szept. 29. 20:35
 3/3 anonim válasza:

Hali

Voltam már hasonló helyzetben.Szervezz vele közös programot.(mozi,színház,kifőzde,koncert)

Utána lesz miről beszélnetek.😊 17/l

2021. szept. 30. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!